Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć tych co spowalniają ruch gapiąc się na wypadek


@fesaczi: ja zawsze zwalniam widząc wypadek, nie dlatego żeby się gapić, ale dlatego, żeby kogoś nie potrącić z ratowników czy też uczestników wypadku, którzy mogą być w szoku i niekoniecznie myśleć jak się zachować. Zwalniając mam więcej czasu na ewentualną reakcję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@absoladoo: A co w przypadku gdybym miał kamerkę na szybie zamontowana i skierował bym ją w stronę wypadku? Kara jest za nagrywanie wypadku czy za używanie telefonu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@peszmerd: Nie szukam dziury w całym ale mnie to po prostu zastanawiało i chciałem usłyszeć zdanie innych na ten temat. Nie znam się więc pytam. I nie nie wiedziałem że nie można używać kamerki samochodowej w Niemczech
  • Odpowiedz
@peszmerd: W DE mozna, tylko nie mozna tego nigdzie udostepniac itp, chyba ze wytniesz/zamazesz wszystkich innych uzytkownikow drogi - ludzi, auta itp. Nie styknie twarz/rejestracje, calosc trzeba. Nie mniej lepiej i tak nie wrzucac publicznie ;)
  • Odpowiedz
@peszmerd można mieć kamerkę. Jedynie nie możesz publikować filmów na necie. Nawet jest film Polaka, którego zatrzymał nadgorliwy celnik. Przypierdzielił się właśnie do kamerki, jednak policjantka wytłumaczyła mu, że to jak najbardziej legalne.
  • Odpowiedz