Wpis z mikrobloga

@rukh: Właśnie w Foobarze bardzo mi się podoba elastyczność interfejsu, i to jak wszystkie pluginy ze sobą współdziałają. W Winampie tak już nie jest.
  • Odpowiedz
@supra107: Może przeszkadzać ten kontrast jasnych pasków i przedziałek między ciemnymi okienkami.
Podobnie jest w Notepad++. Windows 10 nie ma ciemnego motywu dla okienek, z wyjątkiem tych w nowych ustawieniach systemu.
  • Odpowiedz
@monarchista: Tak, a twoim zdaniem wszyscy co używają starych, używanych aut powinni natychmiast kupić nowiuśkie samochody z salonów? Niektórzy wolą używać starych, sprawdzonych rozwiązań i tyle.
  • Odpowiedz
@supra107: pytam bo te programy #!$%@? to, ze są stare a kiedys nie patrzylo sie w polsce na prawa autorskie is ciagalo wszystko jak leci chwaląc sie nawet tym kto ma wiecej piosenek. Wiec rozumiem, ze w dalszym ciagu świadomie piracisz zamiast dac dyszke dwie miesiecznie?
  • Odpowiedz
@wiewior_s: Jakbym mógł pobierać piosenki ze Spotify'a we FLACu to bym korzystał i tak z foobara, bo jak dla mnie jest bardziej rozbudowany pod względem odtwarzania muzyki niż Spotify. Po prostu wolę korzystać z czegoś co ma nacisk na odtwarzanie muzyki, a nie jej streamowanie. Ale z tego co wiem to można pobierać offline i słuchać tylko wewnątrz Spotify'a, a to już jest dla mnie minus.
  • Odpowiedz