Wpis z mikrobloga

Jestem teraz na praktykach #it za parę dni mam sobie wybrac jakies zagadnienia z informatyki, dostane troche czasu, zeby o nich poczytac i ziomeczki z dzialu maja mi zadac z nich pare pytań. Pierwsze co mi przyszlo do glowy to blockchain i anonimowość w internecie z uwzglednieniem anonimowych platnosci, technik anonimizacji, sieci tor i2p itd. cos w sty Ale myślę, że mogło im nie o takie zagadnia chodzić, pewnie mysleli o czyms zwiazanym z serwerami, sieciami i programowaniem. Tak sie zastanawiam czy te tematy o ktorych mysle sa dobrym pickiem, bo ludzie z ktorzy maja mnie z tego egzaminowac moga sie tym nie interesowac i nie miec o tym pojecia, a po drugie mogę wyjść na creepa xD
Nk czy to dobry pomysl, bo mnie na serio interesuja te tematy i przyjemnie by mi sie o tym rozmawialo.
Z.....e - Jestem teraz na praktykach #it za parę dni mam sobie wybrac jakies zagadnie...

źródło: comment_q7Bd9mP8WHLVg00qwG9It7Cg0IRH0kIG.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wacek_1984: Zajebisty temat, na studiach robiłem z tego projekt, od strony logistycznej co prawda, bez nawet szczypty programowania, ale potencjał ma to zajebisty.
  • Odpowiedz