Wpis z mikrobloga

@boostasio bo tu praktycznie chodzi tylko o umiejętność cofania. Jak masz B plus E znaczy potrafisz cofać samochodem z przyczepa , więc traktorem z przyczepa też dasz sobie radę.
Swego czasu zdawałem kategorie T i praktycznie cała trudność egzaminu polegała na tym, żeby cofać przyczepa w wyznaczone miejsca. Resztę to każdy kierowca auta by zrobił bez przygotowania
@nunu85: Nie do końca, na T jest przyczepa dwuosiowa, a na B+E jednoosiowa, którą cofanie jest bardzo proste, a dwuosiową to nawet osoby które od lat to robią czasami mają problemy.
@Hfishman1: jak ja zdawałem na T, w 2001 bodajże, to jeszcze była dwuosiowa, taka z przednią osią łamaną, wiec na serio trzeba było troche gimnastyki, zeby to opanowac. Ale juz od dobrych paru lat na egzaminie widuje tandema, wiec ciagle dwuosiowa, ale juz cofa sie łatwiutko jak z jednoosiówką.
@nunu85: coo, jeszcze ze 2, 3 lata temu u mnie jak ktoś zdawał na T, to wiem że normalnie był jakiś Zetor i przyczepa dwuosiowa do tego, widocznie w zależności od WORDu jest jednoosiowa lub dwu.