Wpis z mikrobloga

Przeglądam właśnie komentarze z Donald Trump 45 prezydentem USA, 11541 wykopów.
#4konserwy wy nawet nie ogarniacie jak jesteście oderwani od rzeczywistości:

Lewacki świat runął +1197

Ale lewactwo musi mieć teraz piekącą dupę, piękny dzień +134

Ból dupy lewactwa z samego rana to coś pięknego +152


Minęły niecałe 2 lata, a największy ból dupy z powodu wygranej Trumpa ma polska prawica.
XDDDDDD

#neuropa #bekazprawakow #polityka #usa #polska #trump #amerykawybiera2016
saakaszi - Przeglądam właśnie komentarze z Donald Trump 45 prezydentem USA, 11541 wyk...

źródło: comment_PFhmXa0g2XiNyisUCbyKntFdTL9AsCeV.jpg

Pobierz
  • 16
@saakaszi: Ja zawsze będę powtarzał: USA rządzi w tej chwili człowiek, który całe życie strzygł frajerów na różnych szemranych biznesach. Frajerów zdobywał dzięki pięknej gadce i całkowitym braku skrupułów. A polskie władze i #4konserwy łyknęły wszystko. I jestem pewien, że zrobią to ponownie kiedy tylko Trump jeszcze raz cokolwiek miłego powie o Polsce. A potem zdziwienie, że Polacy kupują garnki za 10 tysięcy czy oddają oszczędności życia cudownie odnalezionemu wnuczkowi.
Minęły niecałe 2 lata, a największy ból dupy z powodu wygranej Trumpa ma polska prawica.


@saakaszi: Najgorsze, że Trump "sprzedał nas ruskim" tak jak mówiła przed wyborem Trumpa #neuropa

Ja do dziś mam problemy z nauką rosyjskiego, po tym gdy nas anektowano.
@The_Orz

Frajerów zdobywał dzięki pięknej gadce i całkowitym braku skrupułów. A polskie władze i #4konserwy łyknęły wszystko. I jestem pewien, że zrobią to ponownie kiedy tylko Trump jeszcze raz cokolwiek miłego powie o Polsce. A potem zdziwienie, że Polacy kupują garnki za 10 tysięcy czy oddają oszczędności życia cudownie odnalezionemu wnuczkowi.


Od wyborów prezydenckich w USA, do kupowania garnków w Polsce, ładnie kolega płynął.