Wpis z mikrobloga

Ponieważ bardzo nie lubię jak ktoś kłamie, a jeszcze bardziej nie lubię jak ktoś mi usuwa komentarze wrzucę to tutaj dla potomnych.
Kolega @korporacion: piszę o swoim nowym jaguarze, nie powiem zajebiste autko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak przyłapany na ściemnianiu usuwa komentarze. Jak można się podniecać nie swoim samochodem i opowiadać jakim to nie jest się bogaczem bo kupiłeś auto za 100k
Po większą dawkę beki i raka zapraszam tutaj
https://www.wykop.pl/wpis/32165645/marzenia-sie-spelniaja-gdyby-ktos-mi-powiedzial-te/113999421/#comment-113999421

A tu ogłoszenie, jakby ktoś na prawdę miał luźne 100k i chciał kupić całkiem ładnego kota
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xe-jaguar-xe-2-0-turbo-240-km-niski-przebieg-6-tys-km-2018-rejestracja-ID6zG9ax.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

taguje #przegryw bo trzeba mieć ostro w bani żeby coś takiego robić
  • 35
@kamillo007: nie wiem, może jaguary maja duża utratę wartości? Zobacz jak lecą na pysk ceny kia, citroena czy peugeota (czy jak to się pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Po 2 latach masz spadek o 50% jak na wyprzedaży
@krzych0: @kamillo007: Też się zastanawiam, ale ewidentnie nie wszystko jest napisane w ogłoszeniu. Nie ma informacji, że jest bezwypadkowy, ani kraju pochodzenia - może to być jakiś ulep albo cesja leasingu. Nie ma opcji, żeby to auto tyle kosztowało legitnie, przecież od rejestracji nie minęło nawet pół roku.
może to być jakiś ulep albo cesja leasingu


@Funky666: Albo bite numery :)

Chociaż to 115k, a nowy już od 159k. Też w sumie nie jest to rozchwytywane auto. Może ktoś wtopił, stracił pracę lub biznes i chce szybko sprzedać?
@loczyn: Może tak być, ale równie dobrze to może być jakiś wał na podatku - ciężko ocenić. A to od ilu się zaczynają, nie ma większego znaczenia - wątpię, żeby w podstawowej wersji było takie audio, grzanie dupy czy łopatki. Obstawiam, że nowe mogło kosztować ze 180-200k, chociaż dawno się nie rozglądałem za cenami Jaguarów, więc mogę się mylić. Tak czy inaczej, taka fura za taką cenę to zbyt piękna sprawa
@loczyn: Jakiś mirek zadzwonił do handlarza xD Ogłoszenie dalej dostępne, auto jest z USA (tak obstawiałem) i miało pobity tył. Chciałbym zobaczyć foty, bo jeśli nie ma przestawionych kół ani elementów konstrukcyjnych, to jeździłbym bez strachu ¯\_(ツ)_/¯
@krzych0 50% o czym Ty mowisz w ogole :D znam sie b.dobrze na motoryzacji pokaz mi auto 2 letnie z tych marek, z pl salonu, serwisowane w ASO nie bite za 50% kupie od razu. Weź pod uwage że 2 letnie auto ma jeszcze 3 lata gwarancji... Dodatkowo od ceny z katalogu odejmij z 10 tyś moj w cenniku kosztowal 85 a dostalem 10 tys rabatu.
@kamillo007: nie wiem biore teraz auto w najem długoterminowy. Zastanawiałem się nad sportage i cena końcowa była ok 55% początkowej po dwóch latach. Wartości z carfaxu czy jak to się nazywa. Ja na motoryzacji znam się tyle ze lubię jeździć fajnymi autami, wiec mówię tylko to co widziałem i o czym rozmawiałem z gościem zajmującym się leasingami i finansowaniem. Mówił wtedy ze są marki które potrafią stracić 40-50% wartości początkowej w