Wpis z mikrobloga

Ponieważ bardzo nie lubię jak ktoś kłamie, a jeszcze bardziej nie lubię jak ktoś mi usuwa komentarze wrzucę to tutaj dla potomnych.
Kolega @korporacion: piszę o swoim nowym jaguarze, nie powiem zajebiste autko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak przyłapany na ściemnianiu usuwa komentarze. Jak można się podniecać nie swoim samochodem i opowiadać jakim to nie jest się bogaczem bo kupiłeś auto za 100k
Po większą dawkę beki i raka zapraszam tutaj
https://www.wykop.pl/wpis/32165645/marzenia-sie-spelniaja-gdyby-ktos-mi-powiedzial-te/113999421/#comment-113999421

A tu ogłoszenie, jakby ktoś na prawdę miał luźne 100k i chciał kupić całkiem ładnego kota
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xe-jaguar-xe-2-0-turbo-240-km-niski-przebieg-6-tys-km-2018-rejestracja-ID6zG9ax.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

taguje #przegryw bo trzeba mieć ostro w bani żeby coś takiego robić
  • 35
  • Odpowiedz
@effzet: za ściąganie gier redów łamałbym ręce, to nasza polska firma! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałbym gościa poznać, jestem ciekaw co mu siedzi w głowie
  • Odpowiedz
  • 0
@kamillo007: nie wiem, może jaguary maja duża utratę wartości? Zobacz jak lecą na pysk ceny kia, citroena czy peugeota (czy jak to się pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Po 2 latach masz spadek o 50% jak na wyprzedaży
  • Odpowiedz
@krzych0: @kamillo007: Też się zastanawiam, ale ewidentnie nie wszystko jest napisane w ogłoszeniu. Nie ma informacji, że jest bezwypadkowy, ani kraju pochodzenia - może to być jakiś ulep albo cesja leasingu. Nie ma opcji, żeby to auto tyle kosztowało legitnie, przecież od rejestracji nie minęło nawet pół roku.
  • Odpowiedz
może to być jakiś ulep albo cesja leasingu


@Funky666: Albo bite numery :)

Chociaż to 115k, a nowy już od 159k. Też w sumie nie jest to rozchwytywane auto. Może ktoś wtopił, stracił pracę lub biznes i chce szybko sprzedać?
  • Odpowiedz
@loczyn: Może tak być, ale równie dobrze to może być jakiś wał na podatku - ciężko ocenić. A to od ilu się zaczynają, nie ma większego znaczenia - wątpię, żeby w podstawowej wersji było takie audio, grzanie dupy czy łopatki. Obstawiam, że nowe mogło kosztować ze 180-200k, chociaż dawno się nie rozglądałem za cenami Jaguarów, więc mogę się mylić. Tak czy inaczej, taka fura za taką cenę to zbyt piękna sprawa
  • Odpowiedz
@loczyn: Jakiś mirek zadzwonił do handlarza xD Ogłoszenie dalej dostępne, auto jest z USA (tak obstawiałem) i miało pobity tył. Chciałbym zobaczyć foty, bo jeśli nie ma przestawionych kół ani elementów konstrukcyjnych, to jeździłbym bez strachu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@krzych0 50% o czym Ty mowisz w ogole :D znam sie b.dobrze na motoryzacji pokaz mi auto 2 letnie z tych marek, z pl salonu, serwisowane w ASO nie bite za 50% kupie od razu. Weź pod uwage że 2 letnie auto ma jeszcze 3 lata gwarancji... Dodatkowo od ceny z katalogu odejmij z 10 tyś moj w cenniku kosztowal 85 a dostalem 10 tys rabatu.
  • Odpowiedz
@krzych0: mysle, ze nie po to zrobil ten wpis, zeby sie fikcyjnym autem pochwalic, tylko zebyscie pozniej o nim pisali ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet watermarka nie usunal, nie mozna byc az tak glupim ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@kamillo007: nie wiem biore teraz auto w najem długoterminowy. Zastanawiałem się nad sportage i cena końcowa była ok 55% początkowej po dwóch latach. Wartości z carfaxu czy jak to się nazywa. Ja na motoryzacji znam się tyle ze lubię jeździć fajnymi autami, wiec mówię tylko to co widziałem i o czym rozmawiałem z gościem zajmującym się leasingami i finansowaniem. Mówił wtedy ze są marki które potrafią stracić 40-50% wartości początkowej w
  • Odpowiedz