Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #stulejacontent #feels #depresja
Czy ktoś jest większą #!$%@?ą ode mnie? No chyba raczej nie. 27-latek, bez pracy, szkoły, nigdy posiadający dziewczyny. Co niektórym może wydać się dziwne, ale nigdy nie rozmawiałem z jakąkolwiek dziewczyną dłużej niż 10 sekund licząc nawet szkołę. Chciałbym iść do jakiejś pracy, ale boję się ludzi, gdy mam okazję z kimś "rozmawiać" panikuję i jedyne słowa które mogę wypowiedzieć to tak, bądź nie. Prawie w całości utrzymują mnie rodzice, dorabiam sobie czasami tylko pisaniem pseudoprogramów na zamówienie dla licealistów i młodszych studentów z it - od razu powiem że w sumie mało orientuję się w programowaniu (pooglądałem trochę videotutoriali na yt na ten temat) większość kodu kopiuję z stackoverflow albo githuba następnie przerabiam to. Chciałbym iść do jakiejś pracy, ale boję się ludzi, nawet gdy wychodzę z domu po bułki do sklepu rozglądam się najpierw czy nie ma żadnego sąsiada i dopiero wtedy wychodzę. Kiedyś się nade mną znęcali i to zniszczyło mi psychikę. Nigdy nie miałem kolegów, przyjaciela, kogoś bliskiego i chciałbym kogoś takiego mieć, o dziewczynie to nawet nie marzę bo to nierealne a poza tym za stary jestem na młodzieńczą miłość, której mi brakuje. W sumie to nawet głupio mi pisać z kimś przez internet (,) I uprzedzam pytania - jestem 1/10 ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6