Wpis z mikrobloga

@FearFactory a jaki masz telefon ? Bo w tidal jest chyba opcja super hi fi i lepsza jakosc dzwieku niby ale nie kazdy telefon to obsluguje. Ale co do spotify to fakt. Bardzo dobra jakosc. Niestety do tidala i deezera nie mam zdania bo nie korzystalem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FearFactory: pierwszy raz jak korzystałem z premium Spotify to było takie wow, potem przestałem i wróciłem do tego po 2 latach i w sumie nie widzę dużej różnicy między free a premium. W międzyczasie było tidal hifi i tam była zauważalna różnica.
@FearFactory: Mam odwrotne wrażenie. Na Spotify dźwięk jest płaski, bez wyrazu. Poprawny, ale nic szczególnego. Na Tidalu (nie hifi) dźwięk jest bardziej czysty, z lepszym basem, głębią. Oczywiście na głośnikach, bo przez smartfona i na laptopie to wiadomo że kupa.
@FearFactory: Ale bzdury... Spotify free to 160 kbps. Nie wiem jakim cudem mógłbyś słyszeć różnicę na przewagę Spotify. Ja słyszę znaczną różnicę Tidal Premium > Spotify Premium, już nie mówiąc o wersjach master (MQA) niektórych albumów na Tidal gdzie masz jakość lepszą niż flac. Chyba pora trochę zainwestować w sprzęt.