Wpis z mikrobloga

Ludzie to #!$%@?. Pracuje na dwóch monitorach. Ktoś #!$%@? mojej szefowej że mam Youtube włączony. Rozmowa dyacyplinukaca ze to wbrew polityce firmy i intrnet tylko w celach pracowych. #!$%@? że to muzyka na słuchawkach i pracuje sobie robiąc 2x co zwykły dron. Ale wyjść na godzinę na fajkę, obiadek, albo łazić po biurze #!$%@? ploty to luz. Ehh
#zalesie #korposwiat #pracbaza ##!$%@?
  • 33
@Boros: Ale to twoje info jest zwyczajnie bez sensu. Typowa teoria dorobiona na siłę. Po co ktoś miałby zagłuszać niektóre sieci? Przecież pracownicy sobie mogą wziąć internet w telefonie z Plusa i nadal korzystać zamiast pracować. Takie zagłuszanie byłoby nielegalne, kosztowne i skomplikowane, a i tak nie powstrzymywałoby pracowników przed korzystaniem z internetu w telefonie, więc gdzie tu logika?
@Boros: jprdl to podstawianie ryz papieru pod monitory xD pomijając że wygląda to nieestetycznie to zawsze dla mnie było zagadką po co ludzie chcą mieć tak podniesione monitory i męczyć wzrok patrząc wyżej zamiast patrząc na obraz z góry (defacto zgodnie z zasadami bhp ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Boros: no ja mam 190cm i górna krawędź monitora jest na wysokości mojego nosa, jak bym podstawił 2 ryzy papieru to musiałbym podnosić głowę patrząc na monitor