Wpis z mikrobloga

The Bottle ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej

#muzyka ... #funk #soul #jazzfunk

Encyklopedyczne Info o utworze

dobór utworów oraz ich kolejność są mocno subiektywne (żeby nie powiedzieć przypadkowe), utwór ten posiada jeszcze wiele wartościowych wykonań, prawdopodobnie też jakieś godne odnotowania pominąłem, jeśli brakuje twojego ulubionego doklej w komentarzu...

<<<<>>>>>>>

Gil Scott Heron & Brian Jackson - The Bottle wersja 13:30 na żywo, jak ktoś lubi długie wersje, tu bawią się dobrze

Brother To Brother - In The Bottle Disco... bardzo mi się podoba

C.O.D. - In The Bottle Electro... nooo... nie moja bajka

The Cristians - The Bottle Pop Rock... bardzo przyjemne

Maysa Leak - The Bottle Jazz-Funk, Deep House... też fajne

Overstreet feat. Sharlene Hector - The Bottle House, Garage House... hmmmm fajny wokal

Paul Weller - The Bottle Pop Rock... mocno spoczko

Geyster - The Bottle Neo Soul... nawet

Joe Bataan - The Bottle (La Botellita) Latin Disco... polecam mocno

T.T.O - The Bottle House, Garage House... no cóż, nie dla likka to

Jay And Cathy's Clowns - The Bottle Soul, Funk... to mię się podoba natomiast

7th District Inc. - The Bottle Speed Garage, Garage House... nie dla likka to 2

G.M.T Band featuring Gyle Waddy - The Bottle Electro, Disco... a to fajne, warte osłuchania

Insomnia - The Bottle House, Deep House... nawet spoczko

Shaka & Koivuniemen Herrat - Pullotettu (In the Bottle) całe szczęście jest coś po fińsku, wpis uratowany ;)

Jamiroquai - The Bottle na żywo

Gil Scott-Heron & Brian Jackson - The Bottle [na froncie tzw. oryginał, choć jest tu kilka wykonań, które poleciłbym bardziej]
likk - The Bottle ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/...
  • Odpowiedz