Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#podrywajzwykopem #rozowepaski #podryw #randkujzwykopem
Może się niektórym wydać trochę śmieszne ale potrzebuję rad w kwestii randkowania, chodzi o to że chcę zaprosić jedną dziewczynę aby gdzieś się spotkać. Rozmawiam z nią na żywo w #pracbaza no i ogólnie trwa to zbyt długo a tam zbytnio możliwości nie ma by się poznać, chciałbym ja gdzieś zaprosic tylko nie wiem jak to zrobić, od czego zacząć i co zaoferować tak by nie wyszło creepy i ogólnie trzeba mieć jakis dobry pretekst a że ja nie mam żadnego doświadczenia w tych sprawach to muszę się was poradzić. Nie chcę by na początku myślała ze zapraszam ją na randkę tylko na jakieś luźne spotkanie.

Szczegóły i tak ugadam na FB bo jeszcze nie mam konkretnego miejsca ani godziny ustalonej bo muszę się rozeznać w mieście więc to z nią ustalę przez FB. Dodatkowo biorę na siebie transport od i do domu oraz wszelkie koszta tylko nie wiem czy od razu to powiedzieć czy później.

Ktoś coś mógłby poradzić w tej kwestii? Wiem że ona takze czeka na mój ruch sądzac po licznych znakach i kilku shittestach które wcześniej zrobiła bym się wziął do roboty.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 5
jeszcze nie mam konkretnego miejsca ani godziny ustalonej bo muszę się rozeznać w mieście więc to z nią ustalę przez FB. Dodatkowo biorę na siebie transport od i do domu oraz wszelkie koszta tylko nie wiem czy od razu to powiedzieć czy później.

Ktoś coś mógłby poradzić w tej kwestii? Wiem że ona ta


@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz coś w stylu na luzie np: "Hej, mam bilety do kina (lub inne ciekawe miejsce)