Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czuję się fatalnie. Jakkolwiek to nie brzmi, zakochałem się w dziewczynie, którą znam tylko ze snapa. Dodałem ją przypadkiem, na początku wysyłanie jakiś randomowych snapów, aż zagadałem do niej we wiadomości, rozmowa się kleiła i bardzo ją polubiłem, później zaczęła wysyłać mi swoje zdjęcia i okazała się być naprawdę prześliczna, niestety mieszkała na drugim końcu polski, ale ja byłem gotów rzucić wszystko i do niej pojechać, byleby tylko ją zobaczyć i szczerze miałem nadzieję na coś więcej, a nawet czułem, że to się może udać. Proponowałem spotkanie, jednak pisała, że owszem bardzo chętnie, że też to czuje, ale nie ma teraz czasu bo studia motzno i dużo pracy. Zacząłem drążyć i okazało się, że ma kogoś ( ͡° ʖ̯ ͡°) Napisałem jej co o tym wszystkim myślę, ona napisała, że naprawdę coś do mnie czuje i nic na to nie poradzi. Zablokowałem ją i próbowałem po prostu to olać i zapomnieć, przecież w ogóle jej nie znam, ale nie mogę jej wyrzucić z głowy, ciągle o niej myślę, wstaję i czekam na wiadomość od niej. Musiałem to napisać bo chyba zwariuję od tego ciągłego myślenia...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 7