Wpis z mikrobloga

  • 42
Wczoraj byłem u znajomej na komunii jej syna,zaprosiła nas z różową bo się znają od dzieciaka ,miejscowość ok 12000 mieszkańców, woj.mazowieckie 15km od miasta w którym mieszkam ok 250000 mieszkańców,nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale pierwszy raz słyszałem takie rzeczy w kościele na kazaniu a tu jeszcze komunia, aż mi się głupio zrobiło jak to usłyszałem.
- ksiądz na próbie kilka dni wcześniej zakomunikował dzieciom że każde z nich ma przynieść na tace po 10zl na komunii
- jednej matce która dziękowała i nie wzniosła jego osoby "na wyżyny" że tak to nazwę zabrał jej mikrofon i ładnie mówiąc "#!$%@?ł" ja przed wszystkimi i mówił po nazwisku
- coś tam pieprzył że mamusie biorą #500plus
- powiedział że jak się poskarżą do biskupa to on im pokaże
Pewnie coś jeszcze gadał ale stałem na ulicy i nie wszystko dosłyszałem no ale kufa takie rzeczy?skandal! #kosciol #komunia #bekazkatoli #zalesie ##!$%@? #takbylo #truestory
atrax15 - Wczoraj byłem u znajomej na komunii jej syna,zaprosiła nas z różową bo się ...

źródło: comment_fnm6OrQdn7KEDgRUK1NcPgbERYeQ70Z4.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@atrax15: Niby tak ale komunia to nie obowiązek, a już na pewno podlega "rejonizacji". Jaki ksiądz jest każdy pewnie wiedział ale jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Niektórzy po prostu mają mentalność niewolnika albo biernego pachołka- "po co się stawiać, przecież to nic nie zmieni, dam dychę i po sprawie". A najgorzej że uczą tego samego swoje dzieci jak widać.
  • Odpowiedz
@atrax15: To zależy od zamożności emerytów, a ta maleje. Kiedyś nie byli tacy pazerni, bo ludzie dawali im mnóstwo pieniędzy. Ostatnio coraz mniej ludzi chodzi do kościoła, emerytury realnie niższe, bo leki drogie i raty za aluminiowe garnki... no wiesz, pojawiła się konkurencja na rynku, to monetyzują inne sakramenty. ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@oliho nie #!$%@? bo moja różowa stała bliżej i mi tylko to potwierdziła że tak gadał
@lavinka e tam pierdu pierdu,mają tyle szmalu że mogą sobie nim dupę pocierać tylko grają takich biednych, i remontują/budują kościoły po kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat
  • Odpowiedz
@atrax15: No wiesz, ciężkie czasy nastali dla ludków w czerni. Ledwo coś powiesz, to jakiś gówniak nagra na komórkę i stajesz się gwiazdą internetu. A tu jeszcze trzy żony i sześcioro własnych trzeba wyżywić. ;)
  • Odpowiedz
Ja ostatnio jak bylem na komuni to patrze ze koles obok mnie na mszy pali szluga. Az mi browar z reki z wrazenia wypadl #pdk
  • Odpowiedz
@denerwujesie: Nie potrzebujemy katolików, potrzebujemy ludzi na przyzwoitym poziomie duchowym, uczciwych i praworządnych. A nie idiotów wierzących że czerwona wstążka przy wózku niemowlaka chroni przed demonami, bo tak wyglądają poglądy ludzi bywający co niedziela w kościele.
  • Odpowiedz