Wpis z mikrobloga

Mirasy z #katowice taka sprawa. Polećcie DOBREGO mechanika samochodowego z Katowic lub okolic. Pisząc dobrego mam na myśli, że ów mechanik:
- wystawia jakiś papier na wykonaną usługę,
- nie ma problemu z tym, że to ja mu dostarczę części i będę chciał stare,
- jest solidny i zna się na rzeczy,
- nie leci w c---a i jak mam do wymiany rzecz za 50 złotych, to robimy tą rzecz, a nie bajki o tym jak to trzeba wymieniać pół auta.
Tylko tyle i aż tyle. Już tyle cudów widziałem u tych s---------h Januszy, że sam nie wiem gdzie jechać, ana aso mnie nie stać. A nawet jakby mnie było stać, to nie lubię przepłacać. Pomóżcie.
mattheo1994 - Mirasy z #katowice taka sprawa. Polećcie DOBREGO mechanika samochodoweg...

źródło: comment_wfIbAfGbA1QGkjgYkNOzYet2Lx7HpguU.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Centurio93: Nikomu nie ufam. Już się przejechałem ostatnio. Mechanik, u którego rodzice serwisowali swoje auta chyba z 6 lat i zawsze było wszystko ok. Kilka miesięcy po jego zajebistej naprawie auto znowu stanęło na środku drogi z tego samego powodu. Jakbym wiedział, że tak będzie, to te 700 złotych dałbym menelom spod sklepu.
  • Odpowiedz
@mattheo1994: Jeśli pierwszy raz się zdarzyło to jeszcze mógł popełnić błąd. Mnie ostatnio mój mechanik, u którego robiłem dużo aut chciał wyruchać na częściach 300 zł, jak mu kazałem pokazać faktury to się szybko wyjaśniło, że się "pomylił".
  • Odpowiedz
@Centurio93: Może i tak. Ale auto mi stanęło na środku drogi, a kilka dni wcześniej jechałem w trasę 200 km w jedną stronę. Poza tym nie przyznał się do błędu tylko wymyślał jakieś januszowe bajki. Podejrzewam, że część która została "zregenerowana" tak naprawdę była częścią ze szrotu za kilka groszy, a Janusz przytulił hajs za "regenerację".
  • Odpowiedz
@mattheo1994: ja ze swojej strony polecam https://dobrymechanik.pl/mechanicy/katowice/warsztat-samochodowy-korba.html

Trafiłem tam z rekomendacji z internetu, a też już nie raz gdzie indziej się przejechałem. Przesadnie dużo doświadczeń z tym warsztatem nie mam, ale robiłem tam już różne rzeczy od małych pierdół typu wymiana oleju, po regenerację przekładni kierowniczej i zawsze było tip top. Tylko przygotuj się na wolne terminy średnio najprędzej 2 tygodnie do przodu.
  • Odpowiedz