Wpis z mikrobloga

Nie mogę wysiedzieć a jeszcze godzina w robocie i 2h na mecz w samochodzie.

Tymczasem wojna internetowa na linii ZG-reszta ligi wkroczyła w decydującą fazę, gdyż pan Jasiński, poprzez generalnego menedżera 2 dni temu napisał piękne pismo do sędziego dyscyplinarnego PLK. Dziś treść pisma udostępnił klub z Włocławka.

Pismo zatytułowane jest "Wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego" w stosunku do Ivana Almeidy, w którym powołując się na przeróżne paragrafy żąda się kary finansowej i odsunięcia od meczów (!!!) dla gracza drużyny przeciwnej.

- zawołanie klubu z ZG na twitterze/fb z sugestią że to ktoś z ZG wysłał mu fucka to niesportowe zachowanie (5 meczów odsunięcia grozi xD)
- narzekanie na sędziów w wywiadzie (do 10 meczów dyskwalifikacji)
- faule bez piłki to naruszenie nietykalności cielesnej zawodników xD przesyłamy materiały za pomocą serwisu WeTransfer. Proszę o pobranie ich xD

Serio dawno nie widziałem lepszego kabaretu. Generalnie szanuję przeciwne drużyny, nawet jak dziś ZG wygra w czystym meczu to będę uważał że zasłużenie. Ale że takie chwyty?

#plk
#koszykowka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cult_of_luna jak mogliśmy to przegrać, to sam nie wiem. Zobaczyłem wynik na 3 minuty przed końcem, widzę +10. Myślę, super, nie da rady tego spieprzyc. Patrzę za chwile, wtf...
  • Odpowiedz
  • 0
@ogrod87

jak mogliśmy to przegrać, to sam nie wiem.

Zobaczyłem wynik na 3 minuty przed końcem,

widzę +10. Myślę, super, nie da rady tego

spieprzyc. Patrzę za chwile,
  • Odpowiedz
@ogrod87: chłopie ochłoń. Poczytałem Twoje wycieczki z ostatnich 5h i myślałem że nie spotka mnie tu poziom z SF, a jednak. Nie lubię wdawać się w mało merytoryczne dyskusje, ale niech będzie:

Miłego flopowania w finale. Stal i tak was rozjedzie


@ogrod87: ja np. wolałbym przegrać z mistrzem. A czy Stal nas rozjedzie to się okaże. Sam kibicowałbym w finale ZG-Ostrów Wam, bo nie lubię przypadkowych mistrzów. Uważam że tytuł to zaszczyt dla organizacji z tradycją i długofalowych. Jeśli lubisz umniejszać swojemu klubowi to ok. Gińcie zatem w półfinale z wicemistrzem przez trąbki i flopy. Co do flopów - 4ty raz piszę. Ogarnij filmiki od IA. BTW Ivan dostał karę finansową za komentowanie sędziów, co było jedynym zgodnym z kompetencjami arbitrażu postulatem JJ.
  • Odpowiedz