Wpis z mikrobloga

Nie mogę wysiedzieć a jeszcze godzina w robocie i 2h na mecz w samochodzie.

Tymczasem wojna internetowa na linii ZG-reszta ligi wkroczyła w decydującą fazę, gdyż pan Jasiński, poprzez generalnego menedżera 2 dni temu napisał piękne pismo do sędziego dyscyplinarnego PLK. Dziś treść pisma udostępnił klub z Włocławka.

Pismo zatytułowane jest "Wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego" w stosunku do Ivana Almeidy, w którym powołując się na przeróżne paragrafy żąda się kary finansowej i odsunięcia od meczów (!!!) dla gracza drużyny przeciwnej.

- zawołanie klubu z ZG na twitterze/fb z sugestią że to ktoś z ZG wysłał mu fucka to niesportowe zachowanie (5 meczów odsunięcia grozi xD)
- narzekanie na sędziów w wywiadzie (do 10 meczów dyskwalifikacji)
- faule bez piłki to naruszenie nietykalności cielesnej zawodników xD przesyłamy materiały za pomocą serwisu WeTransfer. Proszę o pobranie ich xD

Serio dawno nie widziałem lepszego kabaretu. Generalnie szanuję przeciwne drużyny, nawet jak dziś ZG wygra w czystym meczu to będę uważał że zasłużenie. Ale że takie chwyty?

#plk
#koszykowka
  • 25
  • Odpowiedz
@cult_of_luna:

nawet jak dziś ZG wygra w czystym meczu to będę uważał że zasłużenie


Ja się szykuje na bycie opluwanym z każdej strony. Bo Stelmet nie wygrał uczciwie przecież ani jednego meczu od kilku lat. Zawsze przekupujemy sędziów, PLK siedzą nam w kieszeni. No i pewnie właśnie teraz sędziowie jedzą obiad z
  • Odpowiedz
@ogrod87: nie chce mi się w przepychanki słowne wdawać, ale ból pękających dup to z tego pisma krzyczy. Poważny człowiek i poważny klub?

Sędziowie dają dupy na każdym kroku, raz w jedną stronę, raz w drugą - w meczu przegranym przez nas nie narzekałem, w meczu wygranym narzekałem (ot paradoks). Co do Flopmeidy, pokazywałem Ci kilka filmików z jego TT, jakoś nie skomentowałeś.

PS. nie wiem czy wiesz - Stelmet
  • Odpowiedz
A ja chętnie bym zobaczył, jak Flopmeida upadnie i sobie głupi ryj rozwali. Nikt mnie w tej lidze tak nie wkurzał od czasów Princessy w Turowie.


@ogrod87: jeszcze jedno - to wtedy kiedy Turów zgarnął mistrza co nie? Wszystko jasne.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Dużo pracuje w tygodniu, przeanalizuj moją aktywność, zobaczysz, że na weekend jestem sporadycznie, jak telefon dorwę.

Stelmet nie złożył wniosku formalnego o przyjazd zorganizowanej grupy

Bo miało nie być zorganizowanej grupy. KK jednak się skrzyknął i prywatnymi pojazdami w większej ilości pojadą.

A słyszałeś, że ludzie z Włocławka podawali się za kibiców Zastalu, aby wejść do naszego sektora? Po zdemaskowaniu, nagle temat kupna
  • Odpowiedz
@cult_of_luna:

jeszcze jedno - to wtedy kiedy Turów zgarnął mistrza co nie? Wszystko jasne.


Tak, zdobył, ale był lepszy. Co sam napisałem, że jak wygracie, to stwierdzę, że byliśmy gorsi.
Ale nikt tak nie flopował, nie płakał do sędziów, jak Princessa wtedy.
  • Odpowiedz
Wszystko jasne.


@cult_of_luna: Nikt nie miał wtedy pretensji do Dylewicza, który rzucał nam kosmiczne trójki. Nikt nic nie mówił o Kuligu, który miał mega formę i rządził pod koszem i miał dobrą rękę do trójek. Wiśnia dawał świetne minuty na PG i był plastrem na Koszarze. Mogę tak dalej.
  • Odpowiedz
Tak, zdobył, ale był lepszy. Co sam napisałem, że jak wygracie, to stwierdzę, że byliśmy gorsi.


@ogrod87: ta seria jest tak wyrównana że kto wygra ten mecz będzie zasługiwał na finał i MP - i tego się trzymajmy :) Co do flopowania, piszę po raz trzeci, wołałem Cię do filmików które były gwizdane jako flopy a nimi nie były. Co więcej Almeida był odpychany po gwizdku 2m nad parkietem, a
  • Odpowiedz
@heniuvelkarol: bo odniosę się do nich popołudniu, jak wrócę z pracy i będę mógł obejrzeć.
Zresztą ja z @cult_of_luna od dłuuugiego czasu gadamy o koszu i często są to rozmowy na ostrzu, jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co zrobić, jak każdy kibicuje swoim.
  • Odpowiedz
@ogrod87: swoimi wpisami i rynsztokowym słownictwem na poziomie przekrzykujących się Januszy z jakiś sportowychfaktow, czy (o zgrozo) twitterowych anonimowców wyjaśniłeś sam siebie, i śmiem twierdzić po Twojej wypowiedzi, że to pismo Jasińskiego, to nie jego personalna anomalia ale jakieś zielonogórskie vox populi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz