Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki i bardziej Mirabelki.
Pisze w pewnej sprawie. Przejdę od razu do sedna. Pracuje w pewnej firmie od miesiąca, poznałem tam bardzo fajna dziewczynę. Dogadujemy się super. Ja często pomagam jej w pracy i często na odwrót. Na imprezie firmowej dużo czasu ze sobą rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym. Ona w pracy często do mnie przychodzi, zagaduje, lekko zaczepia. Wszystko fajnie tylko jest jeden problem. Ona ma chłopaka, a ja jeszcze dziewczynę. Pewnie zapytacie czemu pisze, ze jeszcze. Otóż nie dogadujemy się już od dłuższego czasu i nie dlatego ze poznałem ta druga dziewczynę, bo trwa już to bardzo długo. Raz już się prawie rozstaliśmy, ale na moja prośbę i z mojej inicjatywy spróbowaliśmy raz jeszcze, ale chyba bezskutecznie. Teraz kiedy dostaje jakaś wiadomość na telefon to z nadzieja, ze od tej drugiej. Pytanie głównie do mirabelek, do czego zmierza ta druga? Oprócz tych zaczepek w pracy ostatnio do mnie właśnie napisała jako pierwsza. Wcześniej tylko rozmawialiśmy w pracy. Jak rozmawialiśmy na imprezie, to opowiadała jak miała kryzys z chłopakiem rok temu i chciała już to zakończyć, bo... poznała kogoś w pracy (ten koleś już nie pracuje i kontakt się urwał). Jej obecny pracuje w terenie, często go nie ma, może chce mieć kogoś bliżej. Wspominała ze z nim się super dogadywała (zupełnie jak ze mną). Ja zaś jej opowiadałem o moich problemach, o tym ze nam nie idzie a ona na to.. namawiala mnie żebyśmy zerwali, bo dalej nie ma sensu. Jak się żegnaliśmy po imprezie pocałowała mnie w policzek. Co o tym sądzicie? Do czego ona zmierza? Dodam jeszcze, jak z nią pisze to często pisze ze jestem super i w ogóle. A i bym zapomniał... umówiliśmy się na piwo. Zgodziła się bez zająknięcia. Spotkanie jest pod pretekstem porozmawiania o moim związku, który zbliża się ku końcowi. Pomocy! :| #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sądzę, że laska chce atencji i jawnie ci mówi, że nie jesteś pierwszym, u którego tego szuka. O jakiejś miłości z jej strony to ty nie myśl. A po drugie sądzę, że jesteś bardzo niedojrzały, skoro po zaledwie miesiącu pracy myślisz o romansie w pracy... słabe to. Najpierw rozstań się z dziewczyną, a pozniej bierz się za następną.
  • Odpowiedz