Wpis z mikrobloga

@TenebrosuS: jak na czlowieka ktory wkleja traktaty filozoficzne to jestem zaiwedziony za bawi ciebie taki kiepski wrzut na poziomie zielonki z wykopu... i to jeszcze tweetowany przez profesor w kierunku do bylego prezydenta. powinienes raczej byc zazenowany tym tekstem, a nie uchahany. niezaleznie od tego co uwazasz o walesie. ja tez o nim dobrego zdania nie mam. ale poziom wypowedzi pozal sie boze profesor ktora reprezentue ludzi jest ponizej poziomu wiejskiej
  • Odpowiedz
@paintszopnoob: wystarczy wyciągnąć kij z dupy i życie staje się przyjemniejsze, a o całej klasie politycznej po '89 roku mam tak marne zdanie, że takie teksty mnie ani nie szokują, ani nie dziwią i przestały ruszać lata temu. W zasadzie polską politykę ogląda się jak polskie kabarety. Generalnie bezbek, ale czasem zdarzy się coś zabawnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: taaak wszystkiemu winny slynny kij w dupie. a pozniej wklejasz traktaty filozoficzne potepiajace takie zachowanie i placzace nad stanem polityki.

poprostu nie sadzilem ze osoba oczytana i elokwentna jak ty moze jarac sie tym ze w rzadzie wyzywaja sie jak dzieci. ale coz widac mylilem sie co do twojej osoby.
  • Odpowiedz