Wpis z mikrobloga

Mirki planuje się wyprowadzić w końcu z polski wschodniej. Mam doświadczenie 4 lata jako ślusarz(w tym dwa lata jako leader), oraz dwa lata jako operator wykrawarki laserowej CNC, oraz mam pojęcie o innych maszynach CNC(tokarki,frezarki,prasy krawędziowe). Mam dyplom z technika obróbki skrawaniem ;) Chciałbym pracować jako operator wyciarki laserowej, ale na innej maszynie też stanę. I teraz się zastanawiam jakie miasto wybrać, Wrocław czy Warszawa? Gdzie szybciej znajdę pracę i lepiej płatną? Gdzie lepsza komunikacja samochodem i środkami transportu miejskiego?
#praca #pytanie #pracbaza #cnc #warszawa #wroclaw
  • 15
@baltek: ja bym się zamienił z Tobą, my Warszawiaki mamy tak, że najlepiej byśmy stąd uciekli. Ale przyjezdni raczej nie narzekają. W Wwa drogie bilety, zawalone te bus, korki jak #!$%@?. Ale kasa pewnie większą. Mam kumpli którzy robią to co ty na obrzeżach Wwa i okolicznych wsiach i na kasę nie narzekają, a praca jest
@RenceOpadajo no ja na zarobki też nie narzekam,parę nadgodzin i 4k wpada. tylko dobija mnie brak młodych ludzi w mieście, wszyscy wyjechali. No i w okolicy jest tylko jeden zakład, gdzie blokuje trochę rozwój
@baltek: najpierw się upewnij, czy w Warszawie jeszcze są jakieś większe zakłady produkcyjne, gdzie mógłbyś pracować, czy wszyscy się już wynieśli na obrzeża czy poza miasto.