Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam do sprzedania taki portfel który zrobiłem jakiś czas temu.

Zrobiony jest z włoskiej skóry bydlęcej garbowanej roślinnie w kolorze ciemnego brązu, szyty ręcznie (ręcznie, nie na maszynie, dwie igły, nitka, kubek kawy i dobry podcast). Posiada cztery kieszenie na karty (do każdej z kieszeni wejdzie bez problemu z 3-4 karty) oraz dwie większe kieszenie na dowód rejestracyjny, banknoty czy jakieś paragony. Cena portfela to 200 złotych + koszty wysyłki.

Możliwość wybicia inicjałów, imienia, ksywki czy praktycznie czegokolwiek do ok. 10 znaków.

#modameska #pepciozaszyje #portfel #diy #leatherworking #sprzedam #chwalesie
Pobierz Pepcioza - Mireczki, mam do sprzedania taki portfel który zrobiłem jakiś czas temu. 
...
źródło: comment_S8ATrw4YpvoqAzvTakHn4aB9AmPHYPQd.jpg
  • 16
@Pepcioza: Tak, dokładnie :P U Ciebie te skóry mają jakieś ładniejsze kolory xD Ale zdjęcia podrasowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak będę kupował nowy zegarek to myślę, że się zaopatrzę u Ciebie w pasek, bo ten do Orienta co ostatnio wstawiłeś to 10/10

A będę kupował pewnie orienta a one mają brzydkie paski ;d
@Pepcioza: w końcu jakiś DIY portfel który dorównuje temu milleroskiemu pod względem wykończenia krawędzi. :)
Fajny (choć na mój gust zbyt ciemny). Mam ten od Millera i tylko narzekam że banknotami to się średnio wygodnie operuje w nim.. ;)