Wpis z mikrobloga

Panowie umowiłem sie z typeska na dzisiaj. Wczoraj jeszcze potwierdzałem, zakonczyłem wiadomość zeby pisała jak cos, ale pociagnela pisanie wiec chwile popisaliśmy. Dzisiaj zero odzewu z jej strony, jak mysliscie pisac czy czekac na jej ruch :D ?
#tinder
  • 11
  • Odpowiedz
Zapytaj co z dzisiaj. W sumie nie powinno się kończyć rozmowy tekstem w kierunku dziewczyny ,,odezwij się jak coś" czy innym tego typu, jeśli sam proponowałeś spotkanie.
  • Odpowiedz
@vhxw: @ArekJ: nie no dam jej szanse i zobaczymy czy we wtorek znowu czegos nie wymysli. Sam wiele razy przekładałem spotkania i koniec końców sie spotykałem. Nie skupiam sie tylko na niej takze mam plan B ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matdar: Z doświadczenia wiem, że jeżeli kobita rzeczywiście chce się spotkać, ale coś jej wypadło to od razu sama napisze, poinformuje, przeprosi, zaproponuje inny termin. Jeżeli się sama nie odzywa tylko przekłada spotkanie po tym jak Ty do niej napisałeś to będzie je przekładać w nieskończoność. Nie wiem dlaczego kobiety nie potrafią odmawiać spotkań, no ale w większości nie potrafią, wolą kręcić.
  • Odpowiedz