Wpis z mikrobloga

#marlenka przecież była ładniejsza od tej #atencjuszka, ale jednocześnie była zapuszczona jak nubira do wożenia kartofli na rynek, z drugiej strony ta nowa dupa to paszkwil.

Warzywko i Atencjuszka mają to samo IQ prawdopodobnie

#rafatus #obszczatus #patostreamy #azor #menel #prezesniczego #juznawetnieprezesaltanki

Kto jest ładniejszy

  • Marlenka (Warzywo) 43.2% (51)
  • Atencjuszka (Kamila K w wersji 2.0) 56.8% (67)

Oddanych głosów: 118

  • 13
@spidero: to że ktoś jest wyszpachlowany nie oznacza, że jest pustakiem, generalizacja, patrzenie na kogoś z góry i uważanie sie za kogoś lepszego przyjacielu bardziej świadczy o tobie kim jestes, a kim to sam sie zastanów.
@Socred: oczywiście może masz rację, bo jeszcze nie oglądałem nic z nimi tylko widziałem foto. Jedyne co mogę stwierdzić to fakt że jest zadbana i pilnuje zeby był porządek. Kobieta, czy ladna czy też nie powinna dbać o siebie. Argument że ktoś wali tapetę to pustak a jak nie to że zna swoja wartość do mnie nie przemawia. Świadczy o tym że tapeciara ma kompleksy ale mimo to chce dobrze wyglądać,
@Maglaj to ze kask mył sie raz na miesiąc to pól biedy ja zwątpiłem jak prezes zeszczał sie w majty a ta mu loda robiła wyciągając flaka z mokrych spodni musiało walić uryną na kilometr a ta wzieła do ryja i zadowolona drugi raz jak byłem bliski zwrócenia obiadu to wtedy kiedy kask wsadził sobie ręke w majtki i powąchał czy śmierdzi w miare znośnie czy to już solidny fetor trzeci raz