Wpis z mikrobloga

Ojciec kiedyś dał mi swoją kartę do bankomatu i kod pin zapisany na małej karteczce żeby wybrałem mu hajs. Nie miałem jeszcze wtedy swojego konta i w ogóle mało byłem obeznany w temacie. No i wpisuje ten pin i pokazuje się info że wpisalem zły. Wpisuje uważnie i ostrożnie drugi raz kod i znowu wyświetla się informacja co wcześniej . Za trzecim razem zablokowało kartę. Okazało się że wpisywalem dobrze kod, tylko
@Shade_, to #tmobileuslugibankowe zrobił sobie wczoraj awarię w środku dnia, tak że kompletnie nic nie dało się zmienić, nawet infolinia nie pomogła. Co prawda transakcje kartowe działały, ale pilnie potrzebowałem zwiększyć ich limit. Co robić, jak żyć, dokąd się przenieść z pieniędzmi?
@Shade_: mnie te przerwy techniczne coraz bardziej #!$%@?ą, tak jakby nie dało się robić upgradów asynchronicznie na serwerze głównym i rezerwowym.

Jest jakiś bank w Polsce, który nie #!$%@? takiego szajsu?
@demimka: @ZespolmBanku:
Dlatego z powodu tych przerw, przeszedłem do Banku Millenium. Mam tam konto od września 2017 i żadnego problemu nie miałem NIGDY. Przez te przerwy ośmieszyłem się w restauracji, bo poszedłem z dziewczyną wieczorem, a później nie mogłem zapłacić, ani wypłacić pieniędzy z bankomatu. Tyle szczęścia, że właścicielka to moja znajoma i mogłem zapłacić następnego dnia. Ciekawe, czy byłoby tak kolorowo, jakbym poszedł tankować auto 200 km od domu...