Wpis z mikrobloga

Mireczki, tydzień temu skończyłem 9cio letni związek. Jest mi w #!$%@? przykro tym bardziej ze powodem rozstania była zdrada. Ciężko jest siedzieć samym w domu. Boje się ze przez to straciłem umiejętności interpersonalne. I wydaje mi się, że nie znajdę różowego bo jestem stary i brzydki. I mam głupie nawyki XD. Oceńcie mordę szczerze.
#pokazmorde #przegryw
gdyzgasnieswiatlo - Mireczki, tydzień temu skończyłem 9cio letni związek. Jest mi w #...

źródło: comment_GVRZGAYEvWrCQskwd2MWNaAfUagQGf5l.jpg

Pobierz
  • 150
@gdyzgasnieswiatlo: . Przestań się mazać bo jesteś dorosły. Zepnij poślady i znajdź nowe hobby (o ile już nie masz) i wrzuć tam całe emocje. Pod koniec dnia najlepiej nie miej siły na myślenie. Po kilku tygodniach będziesz lepszy w tym co robisz i nie będziesz myślał o byłej w stopniu, w którym byś to zrobił bez hobby. Wypróbowane - działa.
@gdyzgasnieswiatlo: Dobry kierunek ale to nie wszystko. To tylko wyrzuci testosteron plus emocje. Na start ideolo ale pamiętaj o szerszej perspektywie - szukasz nowych znajomości. Jak ogarniesz sobie rowerek razem z wyścigami MTB/zwiedzaniem okolicznych miejsc/ maratonem czy tam innym szajsem poznasz jakieś różowe. Na siłce też poko ale jak dorzucisz cardio grupowe to też będzie dużo różowych i na tym na pewno nie stracisz. To jest ten kierunek ( ͡°
@gdyzgasnieswiatlo: Spoko. Po zdjęciach widać że z wyglądy jesteś powyżej średniej - już jesteś na wygranej pozycji. Teraz jedno dodatkowe - większość różowych lubi ludzi z pasją/hobby bo same są zazwyczaj nudne i nie mają pomysłów na życie. Im bardziej jesteś wkręcony w swoje zajęcia/hobby/pasje tym ciekawszy będziesz dla nich (i to jest reguła). Więc załóż sobie drogę którą będziesz podążał na najbliższy czas a przy okazji poznasz nowe dziewczyny. Nie