Wpis z mikrobloga

Mireczki, tydzień temu skończyłem 9cio letni związek. Jest mi w #!$%@? przykro tym bardziej ze powodem rozstania była zdrada. Ciężko jest siedzieć samym w domu. Boje się ze przez to straciłem umiejętności interpersonalne. I wydaje mi się, że nie znajdę różowego bo jestem stary i brzydki. I mam głupie nawyki XD. Oceńcie mordę szczerze.
#pokazmorde #przegryw
Pobierz gdyzgasnieswiatlo - Mireczki, tydzień temu skończyłem 9cio letni związek. Jest mi w #...
źródło: comment_GVRZGAYEvWrCQskwd2MWNaAfUagQGf5l.jpg
  • 150
Atencję na pewno tutaj zdobyłeś i jeśli fotka to nie fejk, to z wyglądu na pewno słusznie. Z badoo tinderem i temu typu podobnych lepiej chyba trzymać się na dystans, chyba ze chcesz tylko zaliczyc. A jeśli faktycznie jesteś tak krótko po rozstaniu, to naprawdę potrzeba więcej niż tygodnia żeby zacząć trzeźwo myśleć o nowym poważniejszym związku. Powodzenia Mirku
@gdyzgasnieswiatlo: Nie wiem, czy to w jakikolwiek sposób ciebie pocieszy, ale ja w poniedziałek skończyłam czteroletni związek! Trzymaj się Mireczku. Dobrze wyglądasz, dasz sobie w życiu rade. Lepiej było to skończyć teraz niż być zdradzanym np. Po ślubie. Wtedy jest o wiele ciężej się rozejść.