Wpis z mikrobloga

najwazniejsze ze jest jakis progress, nie mozna stac w miejscu bo nie bedzie rozwoju

silnik nowego wykopu jest napewno duzo lepszy, tylko narazie niedopracowany

jak zostanie naprawiony(bugi, niedorobki) i przywrocone funkcjonalnosci ze starego wykopu oraz ew dodane nowe(jak dopasowanie do rozdzielczosci) to powinno byc super :)

teraz to taka wersja \alpha

btw szkoda ze nie dziala skladnia LaTeX ;)
Swoją drogą, to nie można zmienić jakoś tych całych 'obserwowanych'? Bo jest np. kilka userów których chciałbym obserwować ale wg. mnie działa to na dziwnej zasadzie, bo przy kilku aktywnych użytkownikach to strasznie sie zaśmieci i bedzie nieczytelne, jeżeli bedzie pokazywało każdy komentarz. Można zrobić tak, żeby było widoczne tylko to co sie pisze na tym całym 'shoucie'?
Layout jest tak blady, że nie da się tego przeglądać i czytać... trochę kontrastu by nie zaszkodziło. Nie jestem pierwszą osobą, która pisze dziś, że bolą ją oczy o czytania komentarzy...
Korzystając z okazji wyświetlania tych komentarzy automatycznie na głównej stronie, chciałem pozdrowić mamę, tatę, prezydenta Lecha Kaczyńskiego i kota brata jego. Dziękuję wszystkim za wsparcie, bez niego bym nie odniósł tego sukcesu!
Ten nowy wykop to żart, prawda? No jeszcze w grę wchodzi sabotaż, złośliwa konkurencja, brak doświadczenia twórców strony lub nagły atak ślepoty tych co wyrazili zgodę na otwarcie tej wersji.