Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kameleon321: no to tak ale jedyne co mnie teraz czeka to taśma w kołchozie.
muszę coś ze sobą przy okazji zrobić żeby nie utknąć w tym gównie na zawsze, tylko nie za bardzo wiem co, bo nic nie ma sensu¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: warto jeśli to będzie jakiś sensowny kierunek i rzeczywiście chcesz się tam czegoś nauczyć w jakiejś dziedzinie w której byś mogła/chciała później pracować (ewentualnie dla zniżek xd). Dla samego papierka raczej nie warto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Radziwil172 no chciałabym się czegoś nauczyć, ale z tego co widzę każdy mówi, że tam się nic nie można nauczyć więc zgłupiałam już xD
i sensowny to znaczy jaki?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gfgfgfa ogarnij cos co lubisz robic, co sprawia Ci przyjemnosc i idz w tym kierunku. Jezeli nie masz jednoznacznego wyboru to i tak wybierz najlepszy z tych ktore Ci przyszly do glowy. Najgorsza opcja jest bezczynnosc...
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: wiesz nie chodziłem do żadnej ale wydaje mi się, że to jest tak jak z całą edukacją w Polsce: żeby coś dobrze ogarnąć to trzeba poświęcić na to sporo czasu poza szkołą, bo na zajęciach wszystko jest raczej pobieżnie tłumaczone. Sensowny to taki co ma przyszłość i będzie coraz więcej pracy w tej dziedzinie, typu: fizjoterapia, higienistka stomatologiczna, dietetyk, technik BHP a jak ogarniasz trochę infe to technik informatyk.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dirty_bastard ogarnęłam co lubię robić, ale prawie niemożliwe żebym się dostała na ten kierunek który mi się podoba (brak biologii/chemii na maturze) więc czas znaleźć jakikolwiek plan B ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mesutnique: on jest właśnie na prywatnej, ale i tak wymagają biologii/chemii przy rekrutacji z tego co widzę
Nie no, do pracy i tak pójdę i jeśli cokolwiek będę teraz już robić to zaocznie raczej

  • Odpowiedz
@gfgfgfa: no i spoko, jeżeli faktycznie prawie niemożliwe jest dostanie się tam gdzie chcesz (i jesteś tago pewna) to weź się za kolejną rzecz na liście i wybierz taką, która jest możliwa do osiągnięcia :)
  • Odpowiedz