Wpis z mikrobloga

#survival #biznes #handel

Mireczki, ktoś może prowadzi sklep ze szpejem survivalowym i chciałby przytulić nówka sztuki towar? Miałem kiedyś ochotę zabrać się za handel, zatowarowałem trochę fajnego szpeju, ale niestety pierwsze zderzenie z klientami + polityka Allegro (chciałem tam opylać na początek) mnie zniechęciły na tyle, że oddam to co mam w cenie za którą kupiłem u hurtownika (ceny o 30-50% niższe niż ten sam towar na allegro). Jakby ktoś był zainteresowany to wysyłajcie PW - mam towar od MFH, FoxOutdoor itp. na jakieś 20k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@almet73: Mój kumpel prowadzi szkolenia survivalowe i ogólnie w to się bawi - jak chcesz to zrób listę co masz i po ile chcesz sprzedać to mu podeśle, może byłby zainteresowany
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Piter93 pilityka zwrotow i nie oddawania realnej kasy za nie + lewe pozycjonowanie. Prowizje bylem akurat w stanie strawic bo mialem dobre ceny w hurcie
  • Odpowiedz
@almet73: Ja ostatnio zacząłem sprzedawać na allegrodo rzeczy z aliexpress. Kupuję za $0.80-$2 a sprzedaję za +/- 20 zł nie licząc kosztów na transport. Jak na razie z 3 aukcji mam 1-2 zamówienia tygodniowo a w drodze do mnie są kolejne różne przedmioty ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Piter93 jasne, tylko pomimo ze widac ze kupujacy nie zaplacil, i tak musisz sie im tlumaczyc i wysyłać dowody. Drugi, wazniejszy problem jest taki ze oni nie oddaja Ci tej kasy, tylko wliczaja na poczet przyszlych prowizji. Jak dla mnie nie ma zgody na coś takiego
  • Odpowiedz