Wpis z mikrobloga

Ale ze mnie przegryw. Dziś miałem gimbal, a ja wstydziłem się tańczyć ( kij że nie umie), ciągle chodziłem z kolegami by się nie nudzić czy jak były tańce, oni tańczyli a ja stałem obok a żadna mnie nie chciała ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem że nie wyglądam super atrakcyjnie, wysportowany czy wysoki ( 170). Większość spędziłem na siedzeniu przy stole i picie alkoholu i palenie elektryków. Przykro mi się myśli że drugi raz nie będę miał okazji by się świetnie bawić i tańczyć z rówieśnikami. Ach 16 a już przegryw
#depresja #przegryw #zalesie #wykop #zabawa
  • 22
@Zi3L0nk4: dupa tam, skoro sam widzisz, że coś nie tak i chciałbyś aby było inaczej, to wystarczy to zmienić. Odrobina samozaparcia i szybko staniesz się lepszą wersją samego siebie. Wszystkiego dobrego:)
rzykro mi się myśli że drugi raz nie będę miał okazji by się świetnie bawić i tańczyć z rówieśnikami


@Zi3L0nk4: a 18 znajomych? w technikum mialem srednio co miesiac/dwa
W gimbazie chyba czegoś takiego nie miałem, ale na koniec podstawówki miałem. Rzucaliśmy się jedzeniem, a na koniec ktoś wyłał na podłogę wodę i zrobił się jeden syf.
Kurła, kiedyś to było ( ͡ ͜ʖ ͡)
@LIPTOON: ja wiem, ja muszę zaprosić ale brak mi odwagi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chociaż alko było fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ten bal wspominasz? Ja żałuję, że #!$%@?łem dobrą okazję do fajnej zabawy i próby wyjścia z przegrywu po depresji i próbach samobójczych które stosunkowo niedawno miałem