Wpis z mikrobloga

Proszę o jakieś rady, dobre kłamstwa dla mojego niebieskiego.
Dziś ten idiota próbował mi wmówić, że o 21 dzwonił do brata studiującego w UK, żeby zapytać czy jego dziewczyna (mieszkająca niedaleko ich rodzinnego domu), przychodzi karmić obce koty, które od zawsze plączą się pod ich domem xD
a tak naprawdę umawiał się z dziewczyną, z którą kiedyś kręcił już będąc ze mną, żeby wyjść na juwenalia ;p
Ja frajerka grzecznie do pracy na noc na 8h, mozna szaleć xD

Także proszę o propozycje bardziej wysublimowanych kłamstw w komentarzach, potem mu podeślę xD
Czy można partycju tagowac czy już za późno? #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 18
Kiedy ona ma jakiś problem poważny to nie poqie odrazu tylko kumuluje w sobie a potem kiedy zachowuje się jak wściekły pies oczekuje ode mnie wsparcia. Pisze właśnie po kolejnej kłótni. Ja już nie wytrzymuje, mam dość ehhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@partycja_: może żyje w jakimś ciągu kłamstw z którego nie może wyjść i boi się wszystkiego powiedzieć? To jest coś co powinniście ogarnąć, bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Może też z jakiegoś powodu boi się mówić prawdy i woli mieć pszypau za kłamanie, niż jaki by miał za przyznanie się.
@mips już nieraz się przekonał, że lepiej jak powie prawdę, niż jak kłamstwo za kłamstwem. Dwa dni kłamał, w sumie wczoraj pytałam czy się z nią widział (pracowali kiedyś razem, i teraz u siebie robił coś co zawsze robił z nią, dlatego pytałam) i powiedział że nie