Wpis z mikrobloga

18. maja. Pomyślisz - dzień jak co dzień. Ale pewnie nie wiedziałaś/eś, że jest to Międzynarodowy Dzień Muzeów. Jak również dzień, w którym Haitańczycy obchodzą Święto Flagi i Uniwersytetów. I że to właśnie tego dnia w 1282 roku podczas zjazdu w Miliczu doszło do ugody między księciem gdańskim Mściwojem II a krzyżakami, na mocy której otrzymali oni ziemię gniewską, część Mierzei Wiślanej i Żuław. I wiesz co?


Wiem jednak to, że od 26. lat jest to dzień dla mnie szczególny. Dzień, który mimo upływu lat, nieodłącznie kojarzy się z rozdawaniem cukierków osobom, którzy dobrze mi życzą zarówno na co dzień jak i od święta.Obecnie takich osobników jest trochę więcej niż w moich czasach szkolnych, z czego sporą część można spotkać tutaj na wypoku. Z tego powodu zachęcam, aby każdy z Was zechciał dzisiaj poczęstować się wirtualnym michałkiem z podwójną ilością orzeszków. W podzięce za całe dobro, którego od Was doświadczyłem przez te ponad cztery lata ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Level 26 - osiągnięty

+2 do rozstawu uszu i głębokości zakoli
-99 do studenckości
+10 do powagi
-20 do powagi, bo przecież nadal tutaj siedzę

Jakby ktoś się chciał napić kompotu za moje zdrowie, to oczywiście uprasza się o poczynienie takiego czynu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#ubierajsiezuszatym #urodziny trochę #pokazmorde
UszatyBloger - 18. maja. Pomyślisz - dzień jak co dzień. Ale pewnie nie wiedziałaś/eś...

źródło: comment_QyIrn6hWgURTp3OpFUw0X9gGQTedQxSH.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach