Wpis z mikrobloga

Jak oceniacie występ FNC na tegorocznym MSI? Co według Was zawiodło?

Moim zdaniem największym rozczarowaniem był Hylissang, nie wiem czy nie udało mu się wprowadzić w życie jego agresywnego playstulu w tej macie, czy w scrimach odkrył, że to po prostu nie działa na lepsze drużyny. Szczególnie w dzisiejszej BO5 jego Tahm Kench troche zagubiony na mapie, za wolne pożarcia i nietrafione ulty. Janna wyszła chyba nawet gorzej, ignite i resolve na drugim drzewku a i tak srogi #!$%@? na linii na melee supporta, a pozniej czesto gubil sie w teamfightach.

Broxah i Caps zaliczyli swietne wystepy, postep tego pierwszego przez ostatni rok jest naprawde imponujacy, szanuje.

Rekkles jak zwykle nudny w cholere, a Bwipo ciezko mi oceniac.

#leagueoflegends
  • 2
@nivixi: Jest mi smutno ale nie jestem jakoś bardzo zły czy coś, było naprawde blisko , pare lepszych smajtów, pare lepszych devoererów od hylisanga. No mogło być lepiej, ale przynajhmniej nie bylew sfrustrowany jak w group stage'u. No i rekkles sie w miare opamietal i nie grał jak #!$%@?. Tak jak casterzy mówili, jedno z bliższych 3-0 jakie widziałem. Naprawde nie maja się czego chłopaki wstydzić.