Wpis z mikrobloga

#reprezentacja #pilkanozna #ekstraklasa
Brazylia, Portugalia, Kolumbia, Anglia, Francja i pewnie jeszcze inne reprezentacje podają 23-osobowe kadry od razu. A u nas jakiś #!$%@? cyrk. Dziś odrzucili trzech z 35 (Piątek, Kądzior, Makuszewski). Ja rozumiem że oni muszą przedstawić FIFA listę 35-osobową, ale takie podawanie jak u nas jest kompletnie bez sensu. Może nich codziennie odpada jeden. W formie audiotele.
  • 12
@kierunkowskaz: ale co Cię interesują inne państwa? Wymóg był by podać 35 nazwisk i Nawałka z tego skorzystał... dziś miało wypaść więcej ale podobno sporo niewiadomych z formą "pewniaków" i chce się przyjrzeć szerszej grupie zawodników.
#!$%@? w tym kraju nikomu się nie dogodszi...albo ciągle słychać "że powołuje za nazwiska" albo teraz że źle że chce się przyjrzeć wszystkim.
@kierunkowskaz: "W formie audiotele"
Jak to przeczytałem to #!$%@? parsknąłem śmiechem srogo XDDDDDDDDD

Dlatego bierze tylu zawodników, bo niektórzy są po kontuzjach i chce ich porównać z potencjalną rezerwą, jak coś by nie pykło to zabierze tego, którego nie miał w planach wąskiej 23-osobowej kadry - według mnie logiczne. A lepiej wziąć na zgrupowanie ich żeby byli w treningu a nie brać na doczepke jakby któremuś kontuzja wypadła. Według mnie przemyślane
Wszystko co nie jest robione jak na zachodzie to według was jakiś Polski ciemnogród.


@kuba560x: bo to prawda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdy robione jest tak jak na zachodzie to mówicie o Polakach robakach


Bo to prawda( ͡° ͜ʖ ͡°)

wy mówicie mimo wszystko o kraju w którym żyjecie


Ale myślimy, byleby szybko #!$%@?ć( ͡° ͜ʖ ͡°)