Wpis z mikrobloga

Jak wam się widzi taki zestaw motoryzacyjny? Yamahę FZ6n mam od września 2017 i zrobiłem 3kkm, jak na pierwsze poważne moto 98KM to i tak całkiem sporo i jestem mega zadowolony. Z tyłu Subaru Legacy V 2.5GT które w sumie w Polsce jest trochę rarytasem, choć w oczy się raczej nie rzuca - 265KM daje radę, a wrażenia z jazdy są niesamowite. Na foto trochę brudne, więc dziwny cień na drzwiach jest (ścierałem ptasie gówno).

Może ktoś wie jak wyjąć płytę z nawigacją z ori radia?

#chwalesie #jdm #subaru #yamaha #motoryzacja #motocykle
boratsc - Jak wam się widzi taki zestaw motoryzacyjny? Yamahę FZ6n mam od września 20...

źródło: comment_efrehjzMerp1YvsfWmTCk8UKvYG6GbaO.jpg

Pobierz
  • 6
Ja mam w planach Alfe Romeo Brere 3.2V6 sobie sprawić a do tego myślałem nad Yamaha Raptor 700R lub jakimś fajnym moto do pośmigania np. Suzi Gladius ale na szczęście jeszcze troche na zastanowienie się mam
@zar0x 3.2 w Brerze czy 159 bym sobie odpuścił na rzecz 1.75TBi - moc podoba, silnik sporo lżejszy i dużo mniej problematyczny. 3.2 w tych autach to niestety nie jest już stare dobre busso mające swój charakter tylko Holdenowa kupa. I mówię to jako fan AR :) (w posiadaniu jeszcze GT z niezniszczalnym 1.9JTD)
@boratsc wiem że to już nie jest Busso tylko jakiś JTS ale jednak wolę i tak 3.2 V6 niż wyżyłowane 1.75 :P chociaż taką 4c z 1.75 bym również pojeździł :)
@kujtek bo TBi wyszło w 2009r bodajże, czyli na koniec produkcji 159 / Brery no i był sporo droższy. Ludzie głównie JTD jednak wybierali. Sporo jest ich teraz w Giulettach QV / Veloce i jak szukałem auta dla siebie to brałem pod uwagę właśnie ten silnik, zdecydował brak automatu w kwocie którą miałem na auto.
@zar0x 3.2 nie ma żadnej zalety w stosunku do 1.75 które brzmi dobrze, jedno z lepiej brzmiących