Wpis z mikrobloga

@weglowy: @shermori: dobra mireczki, jak zdam to zdam.. moja cała wiedza opiera się na lekturach obowiązkowych i tekstach kultury pokroju komiksy marvela, DC i produkcji filmowych wczesniej wymienionych uniwersów. Do tego dochodzą jakieś igrzyska śmierci itd itp, wish me luck bo jak to obleje to będę zmieniał imię i nazwisko bo ze wstydu się spale
@weglowy: wiadomo, jak dostanę coś co mi podpasuje to i pół godziny będę mógł im #!$%@?ć o Gotham albo dlaczego Stark wybrał ratowanie ludzkości zamiast produkcji broni i arsenałów dla USA, ale jak dostanę coś językowego to przeżegnam się przed tymi egzaminatorami xD
ps egzaminatorze z mojej szkółki, jeżeli to czytasz to mogę postawić flachę jak to zdam, dogadamy się po wszystkich egzaminach, numer w sekretariacie jest to się zrozumiemy. Dwa razy mrugnięcie na egzaminie będzie znaczyło, że to bzam z elitarnego serwisu wykop.pl.

#matura
@bzam najważniejsze zeby się nie zaciąć. Masz 15min na przygotowanie, u mnie kartka i długopis były by sobie spisać myśli czy odpowiedź do zadania jakbys miał slaba pamięć
@shermori: @weglowy: @Bashful ofensywa poszła na 30%, tragedia XD

Temat 20

Czy korzystając z języka powinniśmy podlegać modom, Czy moda językowa jest dobra? Tekst J. Miodka \"W tym temacie\", inny tekst kultury i wlasne doświadczenia

Własne doświadczenia to wiadomo, słowa pokroju "ogarnę" "xD" "lol", a jako przykład Bogurodzica (typowa improwizacja i w #!$%@? żałuję, bo mogłem dać jakiś serial o korpo i wrzucić o słowach takich jak deadline, czy coś