Wpis z mikrobloga

@MobileVikingsPL: Od miesiąca jestem z wami i muszę przyznać, że póki co same pozytywy. Byłem w siedzibie we Wrocku. Sami pozytywni, uśmiechnięci ludzie, których szczerość przy okazji mnie rozbroiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego bezpośrednie podejście do klienta, czyli to co lubię najbardziej. A teraz ładnie proszę, nie zepsujcie się to zostanę z wami aż nie odejdę do Valhalli ( ͡~ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Gdybym dziś miał wybierać ofertę, to bym się nad nimi zastanowił, ale mimo wszystko jednak chyba wciąż lepiej wypada Nju Mobile.


@GrammarNazi: a co ma nju? Ja mam A2mobile, 20 za all unlimit tylko internet jest na lejek 5-10-15g / LTE-3mbs-1mbs-512kbs
  • Odpowiedz
@Siel: Infrastruktura Play, z której korzystamy, została rozbudowana, ale na gruncie umów roamingowych w kraju dostaliśmy też dostęp do zasięgów Orange, Plusa i T-Mobile (tych dwóch pierwszych również w LTE). Powinno bzikać wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya @sanchopancho Napisałem w komentarzu powyżej.

W Nju Mobile mam wspólnie z różową co jest super opcja. Ja płacę za swoj numer 29 zł, a dodatkowy numer, który ma takie same usługi i może korzystać ze wspólnego pakietu internetu to 9 zł. Nielimitowane rozmowy, smsy i 25 gb wspólnie na dwa numery (niedługo, jak miną mi dwa lata stażu w Nju to będzie 30 gb). Do tego nie trzeba robić
  • Odpowiedz