Wpis z mikrobloga

  • 1944
Kiedyś stoję godzinę do recepcji na sorze. Jakaś zmiana systemu była więc wszystko trwało bardzo długo. Za mną stoi koleś i zaciska rękę szmata. Nie wyglądało to jakoś źle. Kilka kropel krwi. Myślałem że się skaleczył. Koleś jednak po 40min do mnie zagaduje;
-przepraszam czy orientuje się pan czy to jeszcze długo potrwa?
-jakas zmianę systemu mają. Musimy wytrzymać.
-cholera... Bo mi palec odpada.
Odwinął szmatę żeby spojrzeć na palucha. A on se wisiał na kawałku skóry....
Zdecydowali się go jednak przyjąć bez kolejki jak zacząłem krzyczeć. A koło jeszcze idąc z pielęgniarzem do chirurga odwrócił się do mnie i podziękował za pomoc. #!$%@? ostoja spokoju.
#truestory #szpital
  • 39
  • Odpowiedz
@Stanley89: nie ma czego podziwiać, raczej bierny idiota który nie potrafi zadbać o siebie. raz się mocno skaleczyłem i zacząłem szukać opatrunku i znajomi się ze mnie nabijali jak jasna cholera. idioci i tyle. przecież prawdziwy facet obliże ranę i zwiąże ją sznurówką iksdede a nie biega za opartunkiem jak #!$%@? iksdede
  • Odpowiedz
  • 10
@ciezka_rozkmina mój ojciec sobie siekierą odrąbał palca, wisiał na skórze, wziął i pojechał z tym do szpitala to mu wsadzili drut w palca i zszyli. Działa, może nie tak samo sprawnie jak kiedyś ale działa. Drut po kilku tygodniach wyszedł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@zeek: Pracuję w szpitalu, jakieś pojęcie mam, widziałem ucięte palce. Chirurgiem nie jestem ale zaznaczyłem w komentarzu fakt, że nie jestem specjalistą od uciętych palców i zapytam któregoś z nich czy moje przypuszczenia są zgodne z tym jaki w rzeczywistości jest wpływ czasu na takie urazy i ich leczenie. Typie, w czym widzisz problem?
  • Odpowiedz
nie ma czego podziwiać, raczej bierny idiota który nie potrafi zadbać o siebie.


Vs

@Daleth2202: > znajomi się ze mnie nabijali jak jasna cholera. idioci i tyle. przecież prawdziwy facet obliże ranę i zwiąże ją sznurówką iksdede a nie biega za opartunkiem jak #!$%@? iksdede

@Daleth2202: ?????
  • Odpowiedz
@Stanley89 Jak kiedyś czekałem na sorze z wybitym że stawu palcem to gość przy mnie prawie zszedł na zawał. Miał wyraźne problemy z oddychaniem a jak się osunął z krzesła na ziemię to piguła na to: proszę pana tu nie wolno leżeć proszę usiąść zaraz przyjdzie lekarz. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz