Wpis z mikrobloga

Mirki, ile kosztuje paliwo w Waszej okolicy? Po ostatnich podwyżkach cen przyjrzeliśmy się temu, co składa się na ostateczną kwotę, którą musimy zapłacić na stacji paliw [] Okazuje się, że akcyza (średnio 1,54 zł w litrze PB 95), VAT (0,95 zł) i opłata paliwowa (0,15 zł) stanowią aż 55% ceny. Tankując do pełna oddajemy do budżetu państwa ponad 100 zł! #paliwo #podatki #motoryzacja #jestdrogo
rankomat - Mirki, ile kosztuje paliwo w Waszej okolicy? Po ostatnich podwyżkach cen p...

źródło: comment_MTszmwSaqPLFbkSq6ej4R1D3s1m4VQjK.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@rankomat: jest w #!$%@? drogo, nawet ON już miejscami przebija 5zł. Ja naprawdę nie rozumiem jak w tym #!$%@? kraju ma przeżyć ktoś kto do łapy dostaje 2tys pln i mieszka sam. To przecież jest #!$%@? jakaś parodia.
  • Odpowiedz
@newerty: Oni już wyginęli bo przeżyć za tyle się nie da. Jedynie znaleźć sobie jakąś Karynę i narobić dzieciaków, tylko trzeba uważać żeby Karyna się nie rozmyśliła, bo jak alimenty dojebią to ino tylko sznur zostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KornixPL: @rankomat: #!$%@? 12h temu napisałem, że w trójmieście gdzieniegdzie ON kosztuje powyżej 5zł. Taaaa dziś jechałem dwa razy Gdańsk - Sopot - Gdynia przez miasto, mijałem wiele stacji, najtaniej widziałem ON za 5.06zł. A średnia to jakieś 5,10-5,15zł.
  • Odpowiedz