Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego są akurat kocie kawiarnie? W #kawa nie widać tak bardzo sierści która tam wpadnie, to raz a dwa - kawa świetnie absorbuje różne zapachy - dlatego w takich miejscach zbytnio nie śmierdzi (i kawa ma ten fajny aromat XD).

No i kwestia wygody - wszędzie leżą pootwierane paczki z kawą służące awaryjnie kotom jako kuwety.


#koty
mirra90 - Wiecie dlaczego są akurat kocie kawiarnie? W #kawa nie widać tak bardzo sie...

źródło: comment_2v74BYrqxCEAFLJHtsFMzECg8V59LGwS.jpg

Pobierz
  • 61
kot w kuwecie chodzi po swoich szczochach

a niektóre mają taką manierę, że po sraniu przejeżdżają dupą po żwirze aby ją wyczyścić

Potem wychodzą z kuwety i robią kilka śladów mokrymi od sików łapkami - jakie to słodkie.


@mirra90: Przerobiłem w życiu wiele kotów, żaden nie robił ani jednej z wymienionych przez Ciebie rzeczy. Skąd ten wypaczony pogląd?
pls, kot w kuwecie chodzi po swoich szczochach


@mirra90: koty bardzo dbają o swoją higienę

a niektóre mają taką manierę, że po sraniu przejeżdżają dupą po żwirze aby ją wyczyścić


XDDD a potem strzelają tym żwirem z dupy

Potem wychodzą z kuwety i robią kilka śladów mokrymi od sików łapkami - jakie to słodkie.


Na 16 lat z kotami nie zauważyłem tego
W #kawa nie widać tak bardzo sierści która tam wpadnie


@mirra90: widocznie nie byłaś nigdy w kociej kawiarni, bo inaczej byś wiedziała o osłonkach, którymi przykrywasz swoją kawę i ciastko.

wszędzie leżą pootwierane paczki z kawą służące awaryjnie kotom jako kuwety


Już pomijając idiotyną zaczepkę z kawową kuwetą, warto zaznaczyć, że każda szanująca się kawiarnia trzyma kawę szczelnie zamkniętą, ze względu na jej ulotny aromat. Dlatego też kawa w szczelnym odosobnieniu
@zielonka-senpai: Na wejściu podpisujesz regulamin w którym zgadzasz się na przebywanie w tym syfie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ostrvljanka: @senseiharanaoko: @Walther00: Wy tak na serio? Przecież u kotów czy psów wycieranie tyłka o ziemię to zachowanie instynktowne jeśli czują, że coś tam mają.

Oczywiście o ile wcześniej sobie tych rodzynek nie wyliżą - no faktycznie, można powiedzieć, że dbają i higienę ale to tak
Przecież u kotów (...) wycieranie tyłka o ziemię to zachowanie instynktowne jeśli czują, że coś tam mają.


@mirra90: Bzdura

Ale to tylko opinia osoby która posiada 2 koty


@mirra90: To współczuje im :D

- także jeszcze nie mam objawów kotełkowego zapalenia mózgu


@mirra90: Ja również daleki jestem od tego- mam zdrowy dystans... ale ty po prostu żenisz farmazony

całe życie miałam tylko pieski a koty wydawały mi się być