Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wszystkich robotników budowlanych a w szczególności pana remontującego mój blok, który na widok mojej rudej sąsiadki zaczął wyć na pół osiedla i zaintonował wielki przebój Czadomana pt. Ruda tańczy jak szalona

Czy wszyscy budowlańcy zachowują się jak zwierzęta na widok kobiet??¯\_(ツ)_/¯

#dziendobry #podludzie #budownictwo
Cziken1986 - Pozdrawiam wszystkich robotników budowlanych a w szczególności pana remo...
  • 55
  • Odpowiedz
@aksal89: pracuję w Niemczech przy robotach ziemnych w małych miasteczkach i tam jest całkiem inne podejście. Zdarza się że dostaniemy kawę, napoje jak jest gorąco, ostatnio nawet jeden Niemiec dał nam kilka nowych koszulek odblaskowych, bo nie były mu potrzebne. Najlepszy jednak jest ten szacunek do pracy, jaką wykonujemy. Witają się z nami na ulicy obcy ludzie, pogadają. Chwalą za szybką i sprawną pracę itd. Całkiem inny świat.
  • Odpowiedz
Ja pracowałem na dużej budowie w szkole zawodowej w Niemczech , żadnego chlania same młode chłopaki . Na przerwach staliśmy na rusztowaniu bo nie szło inaczej :) same młode dziewczyny :) po trzecim dniu podeszła jedna i dała kartkę z numerem koleżanki której wpadłem w oko :) od razu whatsapp i ustawka w ten sam dzień ;) 17 lat :P
  • Odpowiedz
wydawanie odgłosów dzikiego małpiszona domagającego się kopulacji xD


@agaciksa: a potem te same miernoty mówią "czarni, te #!$%@? małpy" XD Zawsze mnie to rozwala
  • Odpowiedz