Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurza to, ze laski p------ą „nie schudnę bo się boje o swoje c---i”. Nie. Nie schudniesz bo jesteś leniwym wielorybem
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 56
@Paula_pi: niech grubi ida być grubymi gdzieś indziej. To jest Polska. Tu się jest chudym z niedożywienia. Kto to widział by w kraju 3 świta byli grubi, tracimy na wiarygodności przez te leniwy kluchy
  • Odpowiedz
@Semargl: Ej ale z tymi cyckami to prawda. Nie mówię tu o potężnych grubasach, ale są takie, które wolą mieć trochę cycka i troche brzuszka niż nie mieć w ogóle cycka.
  • Odpowiedz
ale trochę tak jest


@Troester: wszystko zależy od konkretnych p----i. jeśli są zbudowane w głównej mierze z tkanki tłuszczowej to faktycznie po schudnięciu nie będą wyglądać spektakularnie, ale piersiom o budowie gruczołowo-tłuszczowej czy gruczołowej odchudzanie nie powinno być straszne, bo schudnięcie nie wpłynie znacząco na zmianę ich rozmiaru
  • Odpowiedz
  • 0
@dlkv: kiedyś jak odkryłem ten zespół to niezłe kislem z satanic pop metal XD ale tak, od tego zespołu wziął się mój Nick xD
  • Odpowiedz
@Semargl: Najlepsze jest to, że p----i, które składają się w większości z tkanki tłuszczowej, wcale nie wyglądają ładnie, więc tym bardziej nie rozumiem,dlaczego obawiają się ich redukcji.
  • Odpowiedz