Wpis z mikrobloga

jest ktoś, kto nie zdał ustnej? miałem wciskane do głowy, że trzeba #!$%@?ć epoki literackie do matury, ale teraz sam już nie wiem. Jakie oni #!$%@? tam pytania zadają w końcu?

##!$%@? #matura #ustny #jezykpolski
  • 13
  • Odpowiedz
@bzam Ja zdałem a nie przytoczyłem żadnej literatury XDDDD

Przed maturą doszedłem do wniosku, ze nie ważne co się mówi, ale jak się mówi

Mam fobie społeczna więc u mnie było kiepsko z dykcją, poprawnym i ładnym wyslawianiem się więc przed maturą duzo ogladalem o skuteczności mowienia o technikach manipulacji, jak wpłynąć na inne osoby, jak mówić, itd

Podziałało XDDDDDD
  • Odpowiedz
@bzam: Inne klasy miały z inną babką od nas ze szkoły i mieli pytania typu jaki był rozmiar rękawiczki Łęckiej i też cisza XD
Ogólnie nie słyszałem, żeby ktoś miał mniej niż 50%
Osobiście nie powtórzyłem sobie nic, bo po co ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasoimi: wiem, oglądałem już to od środka, całkiem spoko tylko niektóre środki mowy - jakieś snobizmy językowe powodują, że wątpie że zdam to gówno. Jak będą teksty kultury to od buta mam zdaną maturę, ale jak nie to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@czikapu: CO xDDD Co to za pytanie o rękawiczki? Ja #!$%@?, mam wrażenie że ten ustny to jakiś spisek. Wychodzi z sali ostatnia osoba a oni #!$%@?ą w powietrze kartki z imionami i osobami które mówiły i punktacją i liczą od ściany: ci mają 30%, ci 50%, a ci po 80 i 100. Załatwione.
  • Odpowiedz
przez to że ludzie mówią, że tego nie da się nie zdać będę #!$%@? pogrążony jak to obleję xD pewnie zdam to i tak z palcem w dupie, ale mój mózg nie daje mi spokoju. Kazał mi to napisać o pierwszej w nocy żeby się trochę uspokoić. A to jeszcze nie koniec. Czemu w ogóle jestem osrany przez egzamin ustny z języka ojczystego a z obcego w ogóle? xD
  • Odpowiedz
@bzam: u mnie nauczycielka powiedziała że w całej swojej karierze uwaliła jedną osobę, tylko dlatego że laska usiadła przed nimi i uderzyła w szloch XD. Nie powiedziała absolutnie nic, tylko płakała. W takiej sytuacji nie mogli nic innego zrobić, a jeżeli wykazujesz jakąkolwiek chęć i się starasz to komisja z miłą chęcią Cię przepuści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bzam: a to już kwestia szczęścia i osób w komisji. najważniejsze jest żeby się nie poddać i mówić, nawet to co nam się wydaje. nauczycielki doskonale wiedzą, że takie tematy są #!$%@?. tak czy siak, nie zapytają cię o nic więcej niż o to, o czym wspomniałeś. życzę powodzenia :)
  • Odpowiedz