Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pewien dylemat i przychodzę do was z prośbą o pomoc w jego rozkminieniu. Jestem 17 letnim gówniakiem i aktualnie uczęszczam do technikum z rozszerzeniami mat-geo i niestety muszę przyznać że moja szkoła nie należy do najlepszych więc do matury będę musiał przygotowywać się na własną rękę. Co do matury, w technikum nie mam nawet szansy zmienić rozszerzeń a te które mam zupełnie mnie nie interesują pod kątem studiów. Mam ochotę po ukończeniu tego roku przepisać się do LO na profil humanistyczny, problem leży w tym że byłbym rok w dupę, musiałbym cofnąć się do pierwszej klasy. Myślę że stać mnie na więcej niż chodzenie do śmiesznego technikum gdzie zdawalność matur to około 60%. Co o tym myślicie ?
#techbaza #licbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
  • Odpowiedz
Nie ma nic złego w odrabianiu roku. Lepiej teraz niż robić kilka lat cos co ani Cię nie interesuje, ani nie daje porządnego wykształcenia. Zmieniaj :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś w pierwszej klasie technikum? Wydaje mi się że mógłbyś próbować pójść od razu do drugiej klasy - pierwszy rok w ogólniaku jest bardzo podobny dla wszystkich profili, rozszerzone rzeczy zaczynają się właśnie od drugiego roku.
  • Odpowiedz