Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Jestem ciekaw co #legia powie jak przegra w niedziele z #lechpoznan i swój mecz wygra #jagiellonia co da jej MP #ekstraklasa

Tyle sie napinania, śmieszki, heheszki, a mało kto zdaje sobie sprawe z powagi sytuacji, że Lech ten jeden mecz mimo fatalnej formy jest w stanie wygrać. Całe te zaczepne akcje Legii na czele z propozycją, aby mecz z Lechem zagrać u siebie mogą odbić sie jej czkawką. Lech wyjdzie wkurzony i Was rozwali, przecież Legia gdy przegra z Lechem to bedzie obiektem drwin całe lato. Wiekszość fanów Legii żyje w jakimś świecie, gdzie w Poznaniu ich rywale sobie sami beda strzelać samobóje, a Jaga sie zesra bo Wisła Płock walczy o puchary i nic, że Jaga jest wyżej w tabeli i mecz ją dzieli od MP przy dobrych wiatrach w Poznaniu, nie bo Wisła walczy o czwarte miejsce i wygra koniec kropka, to jest nie możliwe aby Jaga wygrała.

Niech sie kibice Legii wyżywają i bawią, w niedzele bedzie obrażanie Kucharczyka, narzekanie że to LOTTO ekstraklasa, że Lech gówno grał i nagle śmiał powalczyć, że mistrz na Białorusi, że trzeba transferów, a wgl kit z tą ligą i szkoda tracić na nią czas xD

Powiem Wam jak bedzie: w Poznaniu już do przerwy bedziecie przegrywać, a Jaga wygra MP. Możecie robić screeny.

  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polik95:

ale Ciebie ta Legia uwiera, każdy twój wpis który mi się pojawia w obserwowanych tagach to wpis o Legii xD


Chyba nie, wystarczy wejść na mój profil i zobaczyć, że tak nie jest :)
@Gasquet: Co będzie to będzie - Jaga V-ce Mistrza i rozgrywki europejskie ma już zapewnione. Czy osiągnie wymarzony cel i zdobędzie pierwsze Mistrzostwo? To zależy przede wszystkim od postawy z Wisłą Płock, ale też od wyniku w Poznaniu.