Wpis z mikrobloga

@ManiacTeam: no nie wiem, raz znałem takiego Mariana, tak się zdenerwował i chciał to rozejść i jak nagle ze schodów nie spadł to tak bardzo upadł, że aż piosenkę o tym napisali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Emirito: panie raz to jak naprawili rozdzielnik pod blokiem to tyle prądu zaczęło lecieć że lodówkę musiałem wyj*** na śmietnik bo drzwiczki zamarzły a dodam jeszcze ze miałem w niej zapas na tydzień
  • Odpowiedz
To samo z moimi głośnikami za 190 tys. zł. Kupiłem podkładki z adamantium, przewody z vibranium, cewki prosto z NASA a po roku jakość porównywalna ze słuchawkami z aliexpress za 2 dolary...
Coraz gorsza ta jakość prądu, nawet jak się przyłoży język do baterii to inaczej smakuje, taki bardziej gorzki ten prąd.
Nie wiem, może trzeba będzie zainwestować we własną elektrownię...
  • Odpowiedz
@supermoc: W tamtym czasie pelno bylo takich stalych trolli na onecie. Post byl powtarzalny, pod nim masa przesmiewczych i krytycznych komentarzy pisanych przez tych co lykneli prowokacje, a dalej komentarze tych kumatych: "neostrade wczoraj podlaczyli?"
  • Odpowiedz
Kilka miesiecy temu z powodu fluktuacji czestotliwosci napiecia w sieci elektrycznej, radia z zegarkiem pokazywaly niewlasciwa godzine. Wiec prunt faktycznie moze byc lepszy i gorszy :)
  • Odpowiedz
@Emirito: mi zaczęła migać jedna z czterech żarówek ledowych w łazience co jakiś czas, #!$%@? mnie to niemiłosiernie, ale póki nie padnie to nie wymienię.. xD
No i jeden halogen na przedpokoju się przygasza co chwilę i tak skacze jakby, nie wiem czy to nie zasilacz siada, ale to grubsza sprawa bo robione 10 lat temu przed tateła.. sufit podwieszany trzeba będzie zdjąć. Musiałem się wygadać xd
  • Odpowiedz