Wpis z mikrobloga

TL;DR Szukam miejsca w chmurze na zdjęcia z imprezy - łatwe w obsłudze. Zebranie wszystkich zdjęć po imprezie to naprawdę katorga. Trudniejsze logistycznie niż sama organizacja imprezy :-/

Mircy, pomóżcie technologicznie. Imprezka ze znajomymi była, dużo zdjęć każdy porobił. Fajnie by było to zebrać w jedno miejsce, żeby widzieć wszystkie zdjęcia. Problem w tym, że wśród znajomych było paru starszych z iPhonami - więc nie ogarniają technologii totalnie.

Czy jest jakieś miejsce w sieci, gdzie mogę zrobić "prywatne" (dostęp po otwarciu linka, bez logowania żadnego) miejsce, żeby każdy wrzucił z telefonów swoje foty i krótkie filmiki? -- coś oprócz Google Drive i OneDrive, bo boję się, że niektózy nie ogarną. Aplikacja w telefonie też odpada - nie chcę ich zmuszać do instalacji czegoś, czego nie zrozumieją. Sprawdzałem też https://cluster.co/ ale troche zbyt skomplikowane.

Ja to widzę tak: tworzę jakieś miejsce w chmurze, dostaję linka do udostępnienia.
Osoba dostaje ode mnie linka. Otwiera w swoim telefonie, w przegląrce i tam ma możliwość wysłania zdjęć - przez przeglądarkę, po Wi-fi.

Korzystaliście może z czegoś?

#kiciochpyta #internet #niewiemjaktootagowac #technologia
  • 10