Wpis z mikrobloga

@zerathul tu się zgadzam. Ale mojemu tesciowi nie przetłumaczysz xD. Dla niego turbina, dwumas i wtryski. Nosacz. W moim starym 2.0tdi zrobiłem ponad 120kkm i to 80kkm z softem na 200KM i nic. Jak mu wyliczylem ile zaoszczędzone to i tak ta sama gadka, bo jemu 8l gazu bierze xD ja mu na to że mi 8l ropy jak mam 230kmh na blacie A on co najwyżej tyle będzie miał z
  • Odpowiedz
@rabarbarowyStraznik: no ja mam 1.8 benzyne z 125km i montaż lpg to najlepsza decyzja była. Jeździ jak jeździł, nie zamula a rachunki spadły z 150zł tygodniowo na 70zł + pół baku PB na pół roku(+-).
Może by diesel był tylko trochę drożej ale koszty serwisowania jednak benzyna ma o wiele niższe.
  • Odpowiedz
@zerathul: @rabarbarowyStraznik: jest taka jedna opcja o której jeszcze nie wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) podwójna podłoga, do mnie do octavii weszła butla 56-58l netto, a dałem d--y bo znalazłem na allegro jeszcze pare mm wyższą a wtedy wchodziło by 66-70l :D dla ścisłości - między jedną a drugą podłogą mieści mi się jeszcze wzmacniacz audio, na dobrą sprawę jak ktoś lubi troche pomajstrować
  • Odpowiedz