Wpis z mikrobloga

Stacja radarowa już pracuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od jutra jeszcze wysadzanie do donic. 132 odmiany pomidorów, 12 odmian papryki. Krzewów tutaj, na grządce za mną w sumie 177, dojdzie jeszcze z 20. Większość odmian więc po 1szt. Będzie dmuchane i chuchane, obserwowane i notowane .
A na ten sezon, ciepłego lata, deszczu w potrzebie i trzmiela na trzmielu pomidorowo-paprykowo-ogródkowe Mirasy!!

#ogrodnictwo #pomidory #hobby
KrolWlosowzNosa - Stacja radarowa już pracuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od jutra jeszcze wysadzanie...

źródło: comment_QSeRWMzIvfEGF7KfWCFjKzARYCn1uLJP.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tichyplusn: Raczej nie. Widać pewne cechy liści, ale są właściwe raczej dla całych grup niż konkretnych odmian. Na tym etapie, to są może dwie trzy bardzo charakterystyczne, Silvery Fir tree, z wyjątkowo wyciętymi liśćmi i Black Beauty, czy może jeszcze dwa inne bardzo ciemne, których łodyga na tym etapie jest już prawie bordowa.
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: 72 sprawdzone u mnie; pozostałe dostałem od sąsiadki z ulicy, która poznałem przez przypadek, a która ma w uprawie 500-600 odmian , bank nasion zaś na 2200..........
Dała mi tylko must have z must have. Tylko część znalazłem na stronach rosyjskich czy amerykańskich, reszta to białe pomidorowe kruki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wuju84: Hahaha, nie udziela się osobiście, ale Szanowna Kozula, to jej wielka przyjaciółka i partnerka od ciągłych wymian nasion ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jedna i druga niezbyt lubią Pomodor, ale cenią jego wielką wiedzę i pomoc.
  • Odpowiedz