Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 roku. 83,58% wykopków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,10%. To więcej niż na filmwebie (7,9%) i mniej niż na IMDB (8,6%).

Dzisiaj weźmiemy na tapetę film "Czarna pantera" z 2018 roku. Opinie o filmie mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w środę - zajmiemy się wtedy filmem "12 gniewnych ludzi" z 1957 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film. =

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #film #wykopowefilmy #mirkoserial #marvel
AurenaZPolski - Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 ro...

źródło: comment_OCxjdJkoW18B3Oxck8IQXpx8km0VTwZY.jpg

Pobierz

W skali od 1 do 10 na ile oceniasz film "czarna pantera"?

  • 1 27.5% (885)
  • 2 4.2% (136)
  • 3 5.4% (173)
  • 4 6.3% (202)
  • 5 10.3% (331)
  • 6 15.5% (497)
  • 7 16.9% (544)
  • 8 8.6% (277)
  • 9 2.6% (84)
  • 10 2.7% (87)

Oddanych głosów: 3216

  • 180
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: jeśli miałbym oceniać film w klimatach superbohaterów i na ich tle było by 7-8 jeśli mailbym oceniać film ogólnie na tle wszystkich to pewnie coś koło 5-6. Film fajny do obejrzenia widać że im dłużej Marvel robi filmy to wychodzą coraz lepiej.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: jak dla mnie 6 na 10. Czytałem te zachwyty i nawet mając poprawkę na polityczną poprawność dość pozytywnie do niego podchodziłem niestety do czasu aż obejrzałem.
Za dużo filozofii dindu nuffin. Murzyny takie biedne, bo żyją w świecie przemocy i narkotyków, ale nigdzie w filmie nie ma, że sami ten świat tworzą, ale jak zwykle niewinni.
Główny zły, że tak powiem boss Warmonger kijowo dobrany. Wygląda jakby uciekł z jakiegoś teledysku Dwapaka, albo innego Lodowego Kostka. Za młody i widząc go nie dajuę się nabrac, że to doświadczony i zaprawiony w bojach koleś.

Jedyne co dobre, to mini boss Ulysses Klaue. Świetnie dobrany aktor i zagrana rola. Scena w więzieniu jak śpiewał to sztos. Nie chcę spojlerowac co.
Reszta aktorów grała średnio i była taka nijaka. Nawet Forest Whitaker choć jest bardzo
  • Odpowiedz
Można spokojnie przyjąć że ci co dali ocenę 1 są albo rasistami albo debilami, albo jedno i drugie. Nie mówię że ten film to 10/10 ani nawet 8/10 ale dawanie oceny 1 to klasyczny ból dupy bo zagrali tam ludzie mający czarny kolor skóry.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski:

83,58% wykopków widziało ten film.


Przecież to co napisałaś nie trzyma się kupy, bo w ankiecie uczestniczyli tylko ci, którzy trafili na to na mirko. Przez użycie odpowiednich tagów, ściągnęłaś filmowych mirków, więc niekoniecznie tyle wykopków widziało
  • Odpowiedz
Dzisiaj weźmiemy na tapetę


@AurenaZPolski: Ciekawostka językowa - mieć coś na tapecie, ale brać coś na... tapet (nie tapetę). W tym powiedzeniu chodzi o tapet - czyli stół do obrad z zielonym suknem czy też sam materiał, którym ten stół nakrywano - https://sjp.pl/tapet

Stąd też mieć coś na tapecie - czyli poddawać coś przedyskutowaniu należy odmieniać jako wziąć coś na tapet.
  • Odpowiedz